خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 13 اکتبر 2022

PPC

لینک ها و بازاریابی محتوا

ممکن است گوگل یکی دیگر از به‌روزرسانی‌های الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی گوگل را منتشر کرده باشد، اما در حال حاضر تایید نشده است. بینگ گفت 50 درصد از خزیدن هایش اکنون از طریق عامل کاربری جدید Bingbot انجام می شود. به نظر می رسد که بسیاری از بررسی های محلی قدیمی گوگل اخیراً حذف شده اند و بسیاری از سئوکاران محلی را شگفت زده کرده اند. ابرداده تصویر Google اکنون از اعتبار تصویر پشتیبانی می کند. Google Business Profiles اکنون به شما امکان می دهد قیمت بلیط خود را ویرایش کنید/

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google تأیید نشده در حدود 13 اکتبر
  مدتی است که من در مورد به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی گوگل تأیید نشده گزارش داده‌ام، اما به نظر می‌رسد در 24 ساعت گذشته یا بیشتر، ما شاهد یکی از آن‌ها هستیم. احتمالا از دیروز شروع شده و تا امروز ادامه دارد. برخی صحبت های سئو وجود دارد و ابزارها اکنون شروع به روشن شدن می کنند.
 • گوگل نظرات محلی قدیمی‌تری را برای برخی کسب‌وکارها منتشر می‌کند؟
  گزارش‌هایی از برخی از سئوکاران محلی وجود دارد که نشان می‌دهد گوگل در حال حذف نظرات قبلی در Google Maps است. برخی می‌بینند که ده‌ها، اگر نگوییم بیش از صدها نظر، در نمایه‌های کسب‌وکار محلی در Google Maps پست می‌شوند، که قدمت برخی از آنها به یک سال یا بیشتر می‌رسد.
 • نمایه‌های کسب‌وکار Google ویژگی ویرایش قیمت بلیط اضافه شد
  Google برخی از ویژگی‌های جدید را در مورد جاذبه‌ها و اپراتورهای تور اضافه کرده است، از جمله امکان ویرایش مستقیم قیمت بلیط شما در نمایه‌های کسب و کار Google.
 • مایکروسافت: نیمی از کرال های بینگ، عامل کاربری جدید BingBot هستند
  Fabrice Canel روز گذشته به ما اطلاع داد که در حال حاضر نیمی از خزیدن مایکروسافت بینگ از طریق عامل کاربری جدید BingBot است. حدود یک ماه پیش، 20 درصد بود، سپس دو ماه قبل از آن، 5 درصد بود.
 • Google Image Metadata اکنون از اعتبار تصویر پشتیبانی می کند
  گوگل پشتیبانی از اعتبار تصویر برای ابرداده تصویر را اضافه کرده است. پیش از این، اطلاعات اعتبار تصویر فقط با فراداده عکس IPTC پشتیبانی می شد.
 • اتاق تخم مرغ زوریخ گوگل
  گاهی اوقات شما در آن حال و هوای Humpty Dumpty هستید و باید بروید در یک اتاق تخم مرغ بنشینید. Google آن را دریافت می‌کند و کارمندان Google را زمانی که برای اتاق تخم‌مرغ آماده می‌شوند، برمی‌گرداند. در اینجا یک عکس از فضای تخم مرغ در

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

سئو

تجزیه و تحلیل

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

ویژگی های جستجو

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

جستجوی دیگر

بازخورد:

موبایل و صدا

محلی و نقشه ها

صنعت و تجارت