خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 13 سپتامبر 2022

گوگل دیروز یک آپدیت اصلی جدید را اعلام کرد و تا کنون و در اوایل، این یکی بسیار بزرگ به نظر می رسد. گوگل همچنین ممکن است از یک هفته پیش، قطعه های ویژه کمتری را نشان دهد. گوگل دستورالعمل های بررسی خود را به روز کرد تا از تشویق افراد برای حذف نظرات منفی جلوگیری کند. Google محتوای راهنمای تست A/B خود را ادغام کرد. گوگل گفت هرگز شما را به خاطر نداشتن تگ H1 جریمه نمی کند.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرسانی هسته گسترده Google سپتامبر 2022 فعال است – آنچه اکنون می‌بینیم
  جستجوی Google شروع به انتشار دومین به‌روزرسانی هسته گسترده سال، به‌روزرسانی هسته گسترده سپتامبر 2022 کرده است. در 12 سپتامبر 2022 حدود ساعت 11:25 صبح به وقت شرقی شروع شد و ممکن است حدود دو هفته طول بکشد تا عرضه شود.
 • دستورالعمل‌های Google Review اکنون حذف انگیزه‌ای از نظرات منفی را ممنوع می‌کند
  Google دستورالعمل‌های مشارکت‌کنندگان Google Maps خود را به‌روزرسانی کرده است، به‌ویژه به کسب‌وکاری اجازه نمی‌دهد کسانی را که نظرات منفی می‌گذارند تشویق کند تا آن نظرات را حذف کنند. پیش از این، دستورالعمل ها فقط تشویق به ترک نظرات مثبت را ممنوع می کردند.
 • گزارش: گوگل اسنیپت های ویژه کمتری را نشان می دهد، اما مطمئن نیستم…
  بر اساس گزارش RankRanger و Semrush، گوگل از پنجشنبه، 8 سپتامبر، قطعه های ویژه کمتری را در نتایج جستجو نشان می دهد. من شخصاً وقتی جستجو می کنم این را نمی بینم اما این چیزی است که این دو ابزار ردیابی نشان می دهند.
 • گوگل: ما هرگز شما را به دلیل نداشتن ویژگی های H1 مجازات نمی کنیم
  جان مولر از گوگل چیزی را گفت که معمولاً نمی گوید، کلمه “هرگز”. او گفت گوگل هرگز سایتی را به دلیل نداشتن H1 جریمه نمی کند. جان این را در Reddit گفت و افزود که داشتن H1 ها تمرین خوبی است و تلاش کم است، اما به خاطر نداشتن آنها در سایت خود جریمه نمی شوید.
 • گوگل تاثیر سئو تست A/B را در اسناد راهنمای جستجو ادغام می کند
  درست مانند ادغام گوگل برای جلوگیری از هرزنامه در سایت شما، گوگل با پست وبلاگ خود در مورد چگونگی به حداقل رساندن تاثیر تست A/B در جستجوی گوگل همین کار را انجام داد. Google آن پست وبلاگ قدیمی را به یک سند راهنمای رسمی در اسناد توسعه دهنده جستجوی Google تغییر داده است.

 • کارخانه بونسای در دفتر گوگل
  هر شرکت فناوری نیاز به داشتن درختان و گیاهان بونسای دارد، این شوخی در مورد شرکت های فناوری است. بنابراین اینجا یکی در دفتر Google در شهر نیویورک است. حداقل یک نفر روی میز کسی نشسته است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

سئو

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

صنعت و تجارت

موبایل و صدا

ویژگی های جستجو

بازخورد:

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

تجزیه و تحلیل

محلی و نقشه ها

لینک ها و بازاریابی محتوا

PPC