خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 13 ژانویه 2023

جستجوی دیگر

بازخورد:

لینک ها و بازاریابی محتوا

صنعت و تجارت

سرانجام گوگل به‌روزرسانی‌های محتوای مفید و هرزنامه‌های پیوند فوق‌العاده طولانی دسامبر 2022 را به پایان رساند. گوگل در مورد انجام عملیات خرید لینک صحبت کرد. نتایج فهرست محصولات Google برچسب های حمایت شده را آزمایش می کند. Google یک چرخ فلک تصاویر اخیر برای برخی از پانل های دانش دارد. فراموش نکنید که عکس های کسب و کار محلی خود را بررسی کنید. آنها در همه جا ظاهر می شوند. و خلاصه ویدیوی این هفته را امروز گذاشتم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • محتوای مفید Google و به‌روزرسانی‌های هرزنامه پیوند در 12 ژانویه منتشر شد
  پس از مدت‌ها انتشار آهسته و مکثی، گوگل اعلام کرده است که هم آپدیت محتوای مفید دسامبر 2022 و هم به‌روزرسانی هرزنامه پیوند در دسامبر 2022 در حال حاضر منتشر شده‌اند. گوگل اعلام کرد که هر دو در روز پنجشنبه 12 ژانویه 2023 عرضه شدند.
 • جستجوی اخبار Buzz خلاصه ویدیو: محتوای مفید Google و به‌روزرسانی‌های هرزنامه پیوند انجام شد، پیوند به فروشندگان، محتوای هوش مصنوعی و Apple Business Connect
  این هفته، به‌روزرسانی محتوای مفید Google در دسامبر 2022 و به‌روزرسانی‌های هرزنامه پیوند، سرانجام پس از مدت‌ها انتظار کامل شد. چهارشنبه تحرک زیادی داشت…
 • آیا Google عملیات Sting خرید را پیوند می دهد؟ آنها نیازی به.
  یک موضوع Reddit می‌پرسد که آیا گوگل در عملیات‌های خرید لینک شرکت می‌کند، جایی که آنها وانمود می‌کنند که می‌خواهند یک لینک بخرند و سپس از آن برای جریمه کردن شبکه استفاده می‌کنند. جان مولر از گوگل در پاسخ گفت: “من همیشه پیشنهادات را به یک آدرس ایمیل رسمی گوگل ارسال می کنم.” این بدان معناست که گوگل نیازی به انجام فعالانه این کار ندارد، آنها بدون هیچ گونه عملیات رسمی یا ضروری به گوگل می آیند.
 • پانل دانش Google چرخ فلک تصاویر اخیر
  Google یک چرخ فلک عکس “تصاویر اخیر” برای برخی از پانل های دانش دارد. به عنوان مثال، گوگل این را برای جستجو در [golden globes] هفته گذشته، جایی که عکس هایی از این رویداد را نشان می دهد که اخیراً گرفته و منتشر شده است.
 • SEO های محلی: عکس های خود را در Google Maps Pin Overlay بررسی کنید
  مایک بلومنتال یک نکته ساده اما متفکرانه برای سئو محلی ارائه داد که همه مشاغل باید در آینده نزدیک انجام دهند. فقط عکس‌های برجسته‌ای را که Google برای نمایش در همپوشانی پین Google Maps انتخاب کرده است، بررسی کنید.
 • برچسب حمایت شده گوگل در نتایج فهرست محصولات
  Google اکنون برچسب حمایت شده Google Ads را در نتایج فهرست محصولات در بخش محصولات بیشتر در یک نتیجه اضافی آزمایش می کند. من نمی توانم این را تکرار کنم، اما Saad AK آن را مشاهده کرد و دو ویدیو از آن را در عمل ارسال کرد.

 • رویداد جوایز شریک برتر Google
  گوگل مراسم اهدای جوایز را در محل جدید گوگل اسکله 57 در شهر نیویورک برگزار کرد. این جوایز Google Premier Partner برای آژانس‌های Google Ads و سایرین بود. لطفا توجه داشته باشید که این یک ماه بود

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

سئو

محلی و نقشه ها

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

PPC

تجزیه و تحلیل

موبایل و صدا

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.