خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 14 جولای 2022

صنعت و تجارت

سئو

لینک ها و بازاریابی محتوا

Google Analytics 4 معیارهای جدیدی مانند اصطلاح UTM، محتوای UTM، تبدیل و نرخ پرش را اضافه کرد. مدیر نمایه کسب و کار Google دارای اشکالاتی است که جزئیات را پنهان می کند. گوگل در حال آزمایش طرح بندی کارت های غنی جدید در جستجوی گوگل است. گوگل ویدیوها را به بخش محصولات محبوب اضافه می کند. گوگل نام رشته عامل کاربر را برای خزنده وب AdsBot Mobile تغییر داده است. اوه، گوگل در کانال یوتیوب خود با من مصاحبه کرد، اگر می خواهید به طعنه خالص گوش دهید، اینجا را بررسی کن.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google Analytics 4 اکنون از معیارهای UTM، محتوای UTM، تبدیل و نرخ پرش پشتیبانی می کند
  در اوایل این هفته، Google Analytics 4 پست کرد که معیارها و ابعاد بیشتری را برای تمام حساب های Google Analytics 4 به دست آورده است. این معیارها و ابعاد جدید شامل عبارت UTM، محتوای UTM، تبدیل و نرخ پرش است.
 • جستجوی Google طرح‌بندی کارت‌های غنی را با ارزش خالص، اخبار، ویدیوها و موارد دیگر آزمایش می‌کند
  Google در حال آزمایش طرح‌بندی جدیدی برای نام افراد مشهور و دیگر پرسش‌های مشابه است که این کارت‌های پرتال مانند را در بالای نتایج جستجوی Google نشان می‌دهد. برای جستجو در [oprah winfrey] می‌توانید یک نوار لغزنده تصویر بزرگ، دارایی خالص او، جعبه‌های اخبار، ویدیوها و موارد دیگر را ببینید.

 • فهرست‌های اشکالات مدیر نمایه کسب‌وکار Google و موارد دیگر ناپدید می‌شوند
  تعدادی شکایت در تالارهای گفتمان جستجوی محلی با مدیر نمایه کسب و کار Google وجود دارد. ظاهراً در برخی موارد، فهرست و سایر جزئیات پنهان شده یا فقط ناپدید می شوند.
 • Google AdsBot Mobile Web Crawler رشته عامل کاربر جدیدی دریافت می کند
  Google رشته عامل کاربر را برای خزنده وب AdsBot Mobile به روز کرده است. گوگل گفت اگر رشته عامل کاربر قدیمی را به صورت سخت کدنویسی کرده باشید، باید مطمئن شوید که آن را در کد خود به روز کنید.
 • ویدیوهای دستاوردهای بخش محصولات محبوب Google
  گوگل در حال آزمایش افزودن بخش ویدیوها به ویژگی محصولات محبوب در جستجوی گوگل است. من شخصاً هنوز این را نمی بینم، اما Punit اسکرین شات هایی از آن را در توییتر به اشتراک گذاشته است.

 • ساختمان گوگل آشیانه غاز صنوبر
  در سال 2018 ما عکس هایی از داخل دفتر Google Spruce Goose Hangar که در لس آنجلس، کالیفرنیا است، منتشر کردیم. در اینجا یک عکس از بیرون است که مینیمال اما فوق العاده شیک است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

PPC

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

موبایل و صدا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

جستجوی دیگر

بازخورد:

تجزیه و تحلیل

محلی و نقشه ها