خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 14 دسامبر 2022

محلی و نقشه ها

گوگل صفحه ای را ارسال کرده است که عناصر بصری صفحه نتایج جستجوی گوگل را مستند می کند که بسیار مفید است. گوگل نیز سرانجام داشبورد وضعیت گوگل را برای جستجوی گوگل ساخت. گوگل گفت زمان صرف شده در صفحه یک عامل رتبه بندی نیست. گوگل گفت که خزیدن سایت شما باعث حذف سریع صفحات شما از جستجوی گوگل نمی شود. گوگل گفت که بازگرداندن کد وضعیت 500/503 در robots.txt می تواند منجر به حذف سایت شما شود. و تزئینات Chanukah در جستجوی Google است. و بله، امروز بعد از ظهر یک به‌روزرسانی هرزنامه پیوند Google وجود داشت – فردا در مورد آن بیشتر…

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • داشبورد وضعیت جستجوی جدید گوگل به ما می گوید که خزیدن، نمایه سازی یا ارائه خدمات کاهش می یابد
  همیشه فکر می‌کردم چرا Google برای صدها محصول دیگر در Gmail، Drive، Google Ads و غیره داشبورد وضعیت دارد، اما نه برای جستجوی Google – مهم‌ترین محصول/سرویس آن. اما امروز زمانی که گوگل گزارش داشبورد وضعیت جستجوی گوگل خود را منتشر کرد، همه چیز تغییر کرد.
 • گوگل نام های رسمی برخی از ویژگی های جستجو را با گالری عناصر ویژوال می دهد
  گوگل المان های بصری جدیدی از گالری جستجوی گوگل راه اندازی کرده است که برخی از ویژگی های جستجوی محبوب تر در جستجوی گوگل را مستند می کند. اکنون دیگر لازم نیست برخی از ویژگی های جستجوی Google را حدس بزنیم یا نام بسازیم.
 • Google Again: زمان صرف شده در صفحه یک عامل رتبه بندی نیست
  جان مولر گوگل این را تکرار کرد، زمان صرف شده در یک صفحه توسط کاربران شما عاملی نیست که گوگل برای رتبه بندی استفاده می کند. زمان صرف شده در صفحه یک عامل رتبه بندی گوگل نیست، او گفت: “اینطور نیست”، به این معنی که گوگل به زمان صرف شده در صفحه برای اهداف رتبه بندی اهمیتی نمی دهد.
 • گوگل: ممانعت از خزیدن یک راه فوق العاده سریع برای فهرست کردن یک سایت نیست
  جان مولر از گوگل در پستی در Reddit گفت که عدم اجازه Googlebot به خزیدن در سایت شما فوراً منجر به فهرست زدایی سایت نمی شود. او اضافه کرد که “مدتی طول می کشد تا کل سایت حذف شود” و ممکن است صفحه اصلی اصلا حذف نشود.

 • کد وضعیت HTTP 500/503 در Robots.txt می تواند سایت شما را از جستجوی گوگل حذف کند
  گری ایلیز از گوگل در لینکدین گفت که اگر سرور شما کد وضعیت HTTP 500/503 را برای مدت زمان طولانی برای فایل robots.txt شما برگرداند، ممکن است گوگل سایت شما را به طور کامل از جستجوی گوگل حذف کند.

 • تزئینات حنوکا گوگل برای سال 2022 زنده هستند
  من در هفته گذشته چندین بار در روز چک کرده‌ام، و همین حالا، گوگل تزئینات Chanukah/Hanukkah را برای فصل 2022 راه‌اندازی کرده است. Chanukah این یکشنبه شب شروع می شود، بنابراین من انتظار داشتم که به زودی بیاید، و اینجا با خانواده ای دور میز است که دریدل بازی می کنند.
 • گوگل سرآشپز شکرگزاری ترکیه در گوگل
  این هم عکسی از روز شکرگزاری در یکی از دفاتر گوگل. یک سرآشپز گوگل در دفتر گوگل برای تعدادی از کارمندان گوگل یک بوقلمون درست کرد. بوقلمون شگفت انگیز به نظر می رسد. من ترکیه را دوست دارم. 🦃

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

لینک ها و بازاریابی محتوا

ویژگی های جستجو

PPC

جستجوی دیگر

بازخورد:

صنعت و تجارت

موبایل و صدا

سئو

تجزیه و تحلیل