خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 14 سپتامبر 2022

ممکن است هفته گذشته نیز به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی محلی Google را داشته باشیم. کنسول جستجوی گوگل یک گزارش HTTPS جدید و دو بررسی محصول جدید اضافه کرد. Google همچنین واجد شرایط بودن فهرست محصولات و تاجر را برای سایت‌های بیشتر گسترش داد. Google Ads راه جدیدی برای مدیریت توصیه های اعمال شده به صورت خودکار شما دارد. همچنین با عرض پوزش، لینک های پروفایل کافی نیستند.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرسانی رتبه‌بندی جستجوی محلی Google در 7 سپتامبر
  گوگل همچنین ممکن است یک به روز رسانی رتبه بندی جستجوی محلی را در حدود 7 سپتامبر ارائه کرده باشد. این علاوه بر به‌روزرسانی محتوای مفید بین 26 اوت و 9 سپتامبر و به‌روزرسانی اصلی سپتامبر 2022 است که در 12 سپتامبر آغاز شد.
 • کنسول جستجوی گوگل گزارش جدید HTTPS را اضافه می کند
  گوگل گزارش HTTPS جدیدی را در کنسول جستجوی گوگل اضافه کرده است. این گزارش جدید اکنون نه تنها به شما نشان می دهد که کدام صفحات از طریق HTTPS ارائه نمی شوند، بلکه همچنین به شما نشان می دهد که چرا به عنوان HTTPS ارائه نمی شوند.

 • فهرست‌های تاجر Google گسترش یافته، ویژگی‌های داده ساختاریافته‌تر و گزارش‌های کنسول جستجوی جدید
  گوگل دیروز بسیاری از ویژگی های جدید و در دسترس بودن را در مورد تجربه خرید و محصول در جستجوی گوگل اعلام کرد. Google واجد شرایط بودن را برای تجربه‌های فهرست بازرگانان افزایش داد، ویژگی‌های داده ساختاریافته‌تری را اضافه کرد و گزارش‌های کنسول جستجوی Google جدید را منتشر کرد.
 • گوگل: لینک های پروفایل کافی نیستند
  این ممکن است برای بسیاری از شما واضح باشد، اما از جان مولر گوگل پرسیده شد که آیا لینک های نمایه، پیوندهای موجود در انجمن ها یا نمایه های اجتماعی آیا این لینک ها برای رتبه بندی شما در جستجوی گوگل کافی هستند یا خیر. جان گفت نه و آن را رها کرد که احتمالاً بهترین راه برای پاسخ دادن به آن است.

 • Google Ads Consolidates مدیریت توصیه های اعمال شده به صورت خودکار در یک صفحه
  Google Ads یک صفحه تلفیقی یا بسته بندی جدید اضافه کرده است که همه توصیه های اعمال شده به طور خودکار شما را در یک صفحه قرار می دهد. گوگل گفت: «نسخه جدیدی از برگه «مدیریت» وجود دارد که در آن می‌توانید بسته‌های پیشنهادی را بررسی کنید و درباره هر بهینه‌سازی اطلاعات بیشتری کسب کنید.


 • دانیل ویزبرگ گوگل در حال دمیدن یک شوفار
  چند هفته پیش، عکسی از موزه ای که در تعطیلات یک اتاق شوفار (شاخ قوچ) بودم، پست کردم. سپس موردی اوبرشتاین عکسی از دنیل وایسبرگ، از تیم گوگل، به اشتراک گذاشت.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

صنعت و تجارت

محلی و نقشه ها

تجزیه و تحلیل

لینک ها و بازاریابی محتوا

سئو

موبایل و صدا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

PPC

بازخورد: