خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 14 نوامبر 2022

PPC

جستجوی دیگر

بازخورد:

سئو

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

محلی و نقشه ها

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

موبایل و صدا

بله، ما یک آخر هفته دیگر و یک به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی گوگل تایید نشده داشتیم. گوگل به دلیل یک باگ احمقانه، بررسی‌ها را از فهرست‌های مشاغل محلی حذف می‌کند. گوگل همچنین تعداد نظراتی را که یک بازبین بر اساس دسته بندی کسب و کار گذاشته است را نشان می دهد. Google Ads به تبلیغ‌کنندگان رشوه می‌دهد تا توصیه‌های کاربردی خودکار را با قیمت 100 دلار روشن کنند. اپل حداقل چهار سال از راه اندازی موتور جستجوی خود فاصله دارد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google در آخر هفته – 11 تا 12 نوامبر
  به نظر می‌رسد در آخر هفته‌ها با جستجوی Google سیگنال‌های نوسان بیشتری نسبت به روزهای هفته می‌بینم. ممکن است در این آخر هفته، حدود 11 و 12 نوامبر، یکی دیگر از به‌روزرسانی‌های الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی گوگل، تایید نشده، داشته باشیم.
 • مرورهای کسب‌وکار Google پس از ویرایش‌های پیشنهادی ناپدید می‌شوند (اشکال ترسناک)
  بررسی‌های نمایه‌های کسب‌وکار و فهرست‌های کسب‌وکار Google ناپدید می‌شوند، دوباره به طور کامل حذف می‌شوند، اما این بار به نظر می‌رسد که مربوط به ویرایش‌های پیشنهادی خودکار است که در برخی از نمایه‌های کسب‌وکار انجام می‌شود.
 • Google Ads با پرداخت 100 دلار به تبلیغ کنندگان برای ثبت نام به صورت خودکار توصیه ها را اعمال می کند
  Google Ads در حال ارسال ایمیل به برخی از تبلیغ‌کنندگان است که به آنها پیشنهاد می‌دهد برای ثبت‌نام در توصیه‌های اعمال‌شده خودکار، ۱۰۰ دلار اعتبار Google Ads بپردازند. پاسخ جامعه PPC تقریباً همه مخالف انجام این کار برای هر مقدار پول است، چه رسد به 100 دلار.
 • Google Local Reviews تعداد نظرات بازبین را بر اساس دسته نشان می دهد
  هفته گذشته گزارش دادم که چگونه بررسی‌های محلی Google می‌توانند تعداد نظراتی را که یک بازبین خاص در یک شهر خاص گذاشته است را نشان دهد. خوب، گوگل این کار را بر اساس دسته بندی نیز انجام می دهد، تعداد بررسی هایی که یک بازبین خاص برای نوع دسته بندی کسب و کار گذاشته است.
 • موتور جستجوی اپل، حداقل چهار سال دیگر
  The Information قطعه ای نوشت که می گوید اپل حداقل چهار سال یا بیشتر از ساخت موتور جستجوی خود – Apple Search فاصله دارد. ما سال‌هاست که درباره تلاش‌های بی‌صدا اپل در ساخت موتور جستجوی خود صحبت می‌کنیم و دیدن آنها تا این اندازه دور هستند، کمی ناراحت کننده است.
 • وبلاگ شماره 197: ریک ماریانو برای کمک به مشتریان برای موفقیت دیجیتالی آنلاین و استخدام با حفظ کارمندان
  در قسمت اول با ریک ماریانو در مورد کمک به ساخت LocalEdge برای ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال با حجم بالا با هزینه کم صحبت کردیم و سپس در قسمت دوم بیشتر در مورد استفاده از اتوماسیون و لمس انسانی صحبت کردیم.

 • بزرگترین رقصنده نمایش استعدادهای گوگل
  ما شاهد برگزاری نمایش استعدادیابی خود توسط گوگل بوده ایم، مسابقه بزرگترین استعدادهای گوگل. اما این هم عکس دیگری از آن رویداد مربوط به زمان های گذشته. این عکس را در اینستاگرام و رقص پیدا کردم

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا