خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 15 دسامبر 2022

موبایل و صدا

سئو

محلی و نقشه ها

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

لینک ها و بازاریابی محتوا

PPC

گوگل آپدیت هرزنامه لینک دسامبر 2022 را منتشر کرده است که اکنون از هوش مصنوعی SpamBrain برای شناسایی و خنثی سازی لینک استفاده می کند. ما شما را تحت پوشش داستان خود قرار دادیم. Google Question Hub تا یک ماه دیگر از بین می‌رود، شاید با بخش ایده‌های محتوا جدید در کنسول جستجو جایگزین شود. گوگل گزینه حذف نمایه کسب و کار را در منو اضافه کرده است، مراقب آن باشید. گوگل اکنون آپلود ویدئو را از طریق Google Maps موبایل امکان پذیر می کند. گوگل نتایج محصول با جعبه های اطلاعاتی دارد که در جستجو باز می شوند.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • گوگل آپدیت اسپم لینک را در دسامبر 2022 با هوش مصنوعی SpamBrain منتشر کرد
  گوگل در 14 دسامبر 2022 به‌روزرسانی هرزنامه پیوند اصلاح شده را با نام به‌روزرسانی دسامبر 2022 هرزنامه آغاز کرد. گوگل گفت: این به‌روزرسانی از این جهت جدید است که از هوش مصنوعی SpamBrain برای «تشخیص هر دو سایت خریدار لینک و سایت‌هایی که برای ارسال لینک‌های خروجی استفاده می‌شوند» استفاده می‌کند و نه فقط «تشخیص مستقیم هرزنامه‌ها».
 • Google Question Hub را در ماه آینده خاموش می کند
  گوگل در 15 ژانویه 2023 – یک ماه از امروز – قابلیت Google Question Hub را خاموش می کند. گوگل به طور رسمی Question Hub را دو سال قبل در ایالات متحده راه اندازی کرد، اما این ویژگی از سال 2018 فعال بود و محدود به هند (هندی، انگلیسی)، اندونزی (بهاسا اندونزی) و نیجریه (انگلیسی) بود.
 • تنظیمات نمایه کسب و کار Google اضافه شد “حذف نمایه کسب و کار”
  گوگل اخیرا گزینه جدیدی را به تنظیمات نمایه کسب و کار گوگل اضافه کرده است تا آن نمایه تجاری را حذف کند. این «نمایه کسب‌وکار حذف شده» نام دارد و به شما امکان می‌دهد یک کسب‌وکار را به‌عنوان بسته علامت‌گذاری کنید یا آن را برای همیشه حذف کنید.

 • جدید: آپلود ویدیو برای Google Reviews در برنامه Google Maps
  گوگل اکنون به کاربران اجازه می دهد تا ویدیوها را در نظرات محلی خود در موبایل آپلود کنند. آپلود ویدیوها در سال 20216 به رابط دسکتاپ اضافه شد، اما اکنون می‌توانید علاوه بر عکس‌ها، ویدیوها را در رابط تلفن همراه نیز آپلود کنید.

 • نتایج جستجوی محصولات Google با جعبه های اطلاعاتی که گسترش می یابند
  جستجوی Google با هزاران رابط منحصربفرد و متفاوت برای خرید و نتایج جستجوی مرتبط با محصول بسیار مشغول بوده است. در اینجا یکی وجود دارد که من صادقانه مطمئن نیستم جدید باشد زیرا می توانم آن را تکرار کنم، جعبه های اطلاعات محصول را نشان می دهد که می توان روی آنها ضربه زد و اطلاعات بیشتری را در آن اسلاید کرد.

 • صحنه زرافه های تعطیلات گوگل در لابی GooglePlex
  در اینجا عکسی از GooglePlex، مقر اصلی Google در Mountain View، کالیفرنیا است. می‌توانید ببینید که گوگل این صحنه تعطیلات را با زرافه‌هایی با کلاه بابانوئل در برف و زمستان به نمایش گذاشته است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

ویژگی های جستجو

بازخورد:

صنعت و تجارت

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.