خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 15 سپتامبر 2022

موبایل و صدا

جستجوی دیگر

بازخورد:

سئو

گوگل گفت که تعداد کلمات محتوای نازک یا غیر مفید را تعریف نمی کند. گوگل همچنین با حذف خطای محتوای Search Console «مقاله خیلی کوتاه» هرگونه ارجاع به تعداد کلمات را حذف کرد. Google Merchant Center فید خود را برای پشتیبانی از کشورهای هدف به روز کرد. گوگل در حال تبلیغ گوگل لنز در جستجوی تلفن همراه برای برخی سوالات است. اکنون اسکریپت‌های Google Ads از کمپین‌های Performance Max پشتیبانی می‌کنند.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • گوگل: تعداد کلمات نشانه محتوای نازک یا غیر مفید نیست
  جان مولر از گوگل امروز صبح در توییتر گفت که تعداد کلمات نشانه یا عاملی برای چیزی نیست که گوگل آن را محتوای چیز یا محتوای غیر مفید می داند. جان نوشت: “تعداد کلمات نشانه‌ای نیست که یک صفحه محتوای نازکی دارد.”
 • Google Merchant Center دیگر به مناطق اصلی کشور فروش و کشورهای دیگر نیاز ندارد
  Google تغییراتی را در نحوه عملکرد فیدهای شما برای کشورها ایجاد کرده است، نیاز به فهرست کردن یک کشور اصلی و کشورهای دیگر را حذف کرده و آنها را با کشورهای هدف جایگزین کرده است.

 • گوگل بخش خیلی کوتاه مقاله و تعداد کلمات را از خطاهای محتوای کنسول جستجو حذف می کند
  در اوایل این ماه، گوگل اعلام کرد که ممکن است مرجع شمارش کلمات را از بهترین روش‌ها برای سند راهنمای صفحات مقاله شما در صفحه خطاهای اخبار کنسول جستجو حذف کند. خوب، درست شد، کل بخش و خطای “مقاله خیلی کوتاه” را حذف کرد.

 • گوگل لنز گوگل را در جستجوی موبایل تبلیغ می کند
  Google بر اساس نوع درخواستی که وارد می‌کنید، ویژگی Google Lens را در نتایج جستجوی تلفن همراه تبلیغ می‌کند. گوگل یک جعبه تبلیغاتی در وسط صفحه نتایج جستجو دارد که می گوید “آنچه را که می بینید جستجو کنید، جستجوی دوربین” با تصویر یک سگ در پشت آن.

 • Google Ads Scripts از کمپین‌های حداکثر عملکرد پشتیبانی می‌کند
  گوگل اعلام کرد که اسکریپت های Google Ads اکنون از کمپین های Performance Max پشتیبانی می کنند. گوگل گفت: “این به عنوان یک نوع کمپین کاملاً جدید در اسکریپت ها تلقی می شود، شبیه به نحوه عملکرد کمپین های ویدیویی یا خرید”.

 • خرس های حیوانات پر شده در دفتر گوگل
  من حدس می‌زنم که دفاتر Google هنوز خیلی پر از کارمندان Google نیستند، بنابراین کارمندان Google که می‌آیند باید حیوانات عروسکی و خرس‌ها را بیاورند تا با آنها همراهی کنند. در اینجا عکسی از دو خرس در گو را مشاهده می کنید

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

PPC

ویژگی های جستجو

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

صنعت و تجارت

تجزیه و تحلیل