خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 15 مه 2023

جستجوی دیگر

بازخورد:

ویژگی های جستجو

سئو

موبایل و صدا

به نظر می رسد گوگل بسته های محلی کمتری را در نتایج جستجوی وب نشان می دهد. من نوشتم که چرا فکر می کنم گوگل نمی تواند در کوتاه مدت ارسال ترافیک به ناشران را متوقف کند و این در مورد تبلیغات گوگل است. بینگ چت مقایسه‌های جستجوی بصری و کارت‌های دانش جدیدی را راه‌اندازی کرد و گفت حالت تاریک به زودی ارائه می‌شود. و گوگل موضوعات + اصلاحات نوار جستجو را در جستجوی دسکتاپ راه اندازی کرد. همچنین، ما یک اپیزود vlog دیگر با Glenn Gabe داریم، این یکی در به‌روزرسانی‌های هسته گسترده Google.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • گوگل نتایج بسته های محلی را در جستجوی وب کاهش می دهد؟
  به نظر می‌رسد گوگل بسته‌های محلی کمتر و کمتری را برای پرسش‌های مختلف در رابط نتایج جستجوی Google نشان می‌دهد. در چند روز گذشته یا بیشتر، سئوکاران محلی متوجه این روند شده اند و مربوط به آنها و مشتریانشان است.
 • چرا Google باید کلیک‌ها را برای ناشران در تجربه‌های مولد جستجو تشویق کند – این درباره تبلیغات و درآمد است
  نگرانی‌ها و نگرانی‌های زیادی در مورد تجربه مولد جستجوی جدید Google وجود دارد و اینکه چگونه می‌تواند بر ترافیک تولیدکنندگان محتوا، ناشران، صاحبان سایت و کل وب تأثیر بگذارد. من متوجه می شوم که چیزهای جدید ترسناک هستند، اما فکر می کنم این نگرانی ممکن است بیش از حد باشد.
 • Google +Topic Search Bar Refinements سرانجام روی دسکتاپ فعال می شود
  پس از آزمایش های بسیار و چندین ماه پس از اجرای زنده در جستجوی تلفن همراه، گوگل اعلام کرده است که اصلاحات نوار جستجوی +موضوع اکنون به طور رسمی در نتایج جستجوی دسکتاپ فعال هستند.
 • بینگ اکنون با مقایسه‌های جستجوی بصری، کارت‌های دانش و موارد دیگر چت کنید
  بعدازظهر جمعه، مایکروسافت بینگ بهبودهای هفتگی بینگ چت خود را از جمله نتایج و طرح‌بندی‌های بصری بیشتر، تصاویر کارت دانش و ویژگی‌های بیشتر اعلام کرد.

 • مایکروسافت: حالت تاریک به چت بینگ می آید
  مایکروسافت در آینده حالت تاریک را به چت بینگ خواهد آورد. میخائیل پاراخین، مدیر عامل بینگ، در پاسخ به سوالی درباره حالت تاریک برای چت بینگ، در توییتر گفت: “مردم، می آیی.”
 • Vlog #223: Glenn Gabe در به‌روزرسانی‌های هسته گسترده Google
  در قسمت اول با گلن گیب، در مورد چت بینگ و Google Bard و همچنین استفاده از محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی صحبت می کنیم.

 • فروشگاه Google NYC گل های رایگان را برای راه اندازی Pixel 7a اهدا کرد
  دنی سالیوان، که در گوگل کار می‌کند و فکر می‌کنم زمانی که گوگل I/O را در کالیفرنیا داشت، در دفتر نیویورک بود، عکسی از فروشگاه گوگل در نیویورک به اشتراک گذاشت. آنها برای پرتاب گل رایگان می دادند

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

صنعت و تجارت

PPC

محلی و نقشه ها

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

لینک ها و بازاریابی محتوا

تجزیه و تحلیل