خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 16 نوامبر 2022

PPC

لینک ها و بازاریابی محتوا

صنعت و تجارت

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

سئو

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

آیا تا به حال نام الگوریتم به روز رسانی Google Coati را شنیده اید؟ من هم ندارم اما این یک چیز بود، در زیر بیشتر بیاموزید. کفش‌های Google AR اکنون در نتایج جستجو هستند و کوپن‌های قابل برش نیز در دسترس هستند. گوگل می گوید پیوند متقابل کلمات در محتوای شما تنها زمانی خوب است که در زمینه و مرتبط باشد. گوگل الگوهای URL شکسته را انتخاب می کند اما به مرور زمان خزیدن آن URL ها را کند می کند. پست‌ها و به‌روزرسانی‌های نمایه کسب‌وکار Google یک ابزار برش اضافه کردند.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • الگوریتم Google Coati – به‌روزرسانی Google که هرگز نشنیده‌اید
  دیروز در SMX Next این امتیاز را دارم که با هیونگ جین کیم، معاون جستجوی گوگل مصاحبه کنم. هیونگ جین کیم در 20 سال گذشته روی کیفیت جستجو کار کرده است و در رتبه بندی اصلی در جستجوی گوگل پیشرو است. او در طول مصاحبه چند بار به حیوان کواتی اشاره کرد و من مجبور شدم بپرسم منظور او چیست؟
 • Google Posts / Updates ابزار برش عکس را اضافه می کند
  Google به بخش Google Business Profiles Google Posts یا Updates این امکان را اضافه کرده است که از ابزار برش هنگام آپلود عکس در به‌روزرسانی‌های خود استفاده کنید. بنابراین اکنون می توانید عکس ها را آپلود کرده و بعداً در قسمت Google Updates آنها را برش دهید.
 • Google: ما الگوهای URL را انتخاب می کنیم که کار نمی کنند اما باید خزیدن آن URL ها را کند کنند
  جان مولر از گوگل تأیید کرد که GoogleBot الگوهای URL را که به سادگی در سایت شما کار نمی کنند، می خزند و می گیرد. منظورم این است که همه ما بارها و بارها با سایت هایی که مدیریت می کنیم این اتفاق را دیده ایم. اما جان اضافه کرد که خزیدن باید به مرور زمان کند شود زیرا گوگل این موضوع را تشخیص می دهد.

 • گوگل: کلمات متقاطع در محتوای شما زمانی که مرتبط و در متن باشد
  جان مولر از گوگل گفت که اگرچه ایجاد پیوند متقابل بین محتوای خود در وب سایت شما منطقی است، اما باید این کار را فقط زمانی انجام دهید که مرتبط و در چارچوب محتوا باشد. جان افزود: اگر کاربران شما با پیوندهای شما گیج می شوند، موتورهای جستجو نیز ممکن است دچار سردرگمی شوند.

 • محصولات Google AR و کوپن‌های قابل برش زنده
  به نظر می‌رسد محصولات Google AR، حداقل برای کفش‌ها، و ویژگی کوپن‌های قابل برش اکنون فعال است. اگر کفش‌ها یا کفش‌های کتانی مختلفی را جستجو کنید، می‌بینید که برخی از تصاویر محصول دارای نماد سه بعدی هستند که شما را به ویژگی AR در جستجوی Google می‌برد و برخی نیز دارای کوپن‌های قابل برش هستند.

 • جشن دیوالی گوگل در نیویورک
  چند هفته پیش، برخی از کارمندان گوگل در دفتر گوگل در نیویورک سیتی جشنی را برای تعطیلات دیوالی ترتیب دادند. در اینجا یکی از ویدیوهای زیادی که از این مهمانی در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی: