خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 16 ژانویه 2023

PPC

بازخورد:

لینک ها و بازاریابی محتوا

تجزیه و تحلیل

سئو

محلی و نقشه ها

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

موبایل و صدا

صنعت و تجارت

چند روز پس از به‌روزرسانی محتوای مفید و به‌روزرسانی هرزنامه پیوند، شاهد کاهش به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی گوگل بودیم. بعید است که گوگل سهمیه ویژگی نمایه سازی درخواست را تغییر دهد. تصاویر نمایه Google Business دارای یک اشکال آپلود سرور هستند. جان مولر از گوگل بیشتر در مورد سر و داشتن جاوا اسکریپت در آن توضیح داد. Google Business Profiles در حال آزمایش جزئیات بیشتر برای ویژگی‌های تجاری است. و من یک وبلاگ دیگر با مارک سالتارلی گذاشتم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی آخر هفته گوگل – شنبه، 14 ژانویه
  تنها چند روز پس از به‌روزرسانی محتوای مفید دسامبر 2022 و به‌روزرسانی هرزنامه پیوند، اکنون شاهد به‌روزرسانی دیگری هستیم، یک به‌روزرسانی تأیید نشده که به نظر می‌رسید در روز شنبه، 14 ژانویه منتشر شده است.
 • بعید است که گوگل سهمیه فهرست بندی درخواست را در کنسول جستجو افزایش دهد
  جان مولر از گوگل گفت که ابزار بازرسی URL کنسول جستجوی گوگل برای ارسال یک صفحه برای خزیدن احتمالاً به این زودی شاهد افزایش سهمیه نخواهد بود. او در مورد Mastodon گفت: “با توجه به اینکه چه مقدار ناخواسته در آنجا ارسال می شود، من نمی بینم که ما این محدودیت ها را افزایش دهیم.”
 • سرور تصویر نمایه کسب و کار Google باگ آپلود را رد کرد
  اواخر هفته گذشته، Google Business Profiles با مشکلی مواجه شد که در آن آپلود تصاویر در نمایه کسب‌وکار شما ناموفق بود. این اولین بار توسط تیم کپر در روز پنجشنبه در توییتر گزارش شد و این موضوع تا آخر هفته ادامه داشت.

 • جان مولر گوگل: بیشتر درباره بخش اصلی و جاوا اسکریپت
  هفته گذشته ما در مورد نظر جان مولر از گوگل در مورد بخش head HTML خود و اینکه چرا باید آن را تمیز نگه دارید گزارش دادیم. جان، روز جمعه، یک موضوع Mastodon ارسال کرد که در آن بیشتر در مورد بخش head و نحوه تعامل موتورهای جستجو با آن توضیح می‌داد، به خصوص اگر جاوا اسکریپت زیادی در آن وجود داشته باشد.

 • جزئیات ویژگی نمایه‌های کسب‌وکار Google بتا
  به نظر می‌رسد Google Business Profiles در حال آزمایش، آزمایش بتا، توانایی کسب‌وکارها برای اضافه کردن جزئیات بیشتر، برای «گفتن بیشتر» در مورد ویژگی‌های تجاری خود است.
 • وبلاگ شماره 206: مارک سالتارلی در مورد آنچه در بازاریابی، ساختار کمپین ها و داده های CRM از دست داده ایم
  من و مارک سالتارلی در مورد تاریخچه او و بازاریابی دیجیتال B2B در بخش اول صحبت کردیم…

 • Doogler In a Bag
  این عکسی است که در اینستاگرام از دفتر گوگل واشنگتن دی سی از یک سگ Doogler، Google، در یک کیف روی میز کار در دفتر Google، در اینستاگرام پیدا کردم.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.