خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 17 اوت 2022

اشکال کنسول جستجوی گوگل صفحاتی را به عنوان نمایه‌سازی شده نشان می‌داد که ایندکس نشده بودند. گوگل گفت که تعداد زیادی سئوکار و سایتی وجود دارد که محتوای وحشتناک تولید می کند و محتوا ارزش ایندکس شدن را ندارد چه برسد به رتبه بندی. گوگل توضیح داد که گاهی اوقات مدل کسب و کار سایت شما دیگر مرتبط نیست. نتایج غنی از پرسش‌های متداول در این هفته افت شدیدی در نتایج جستجوی Google داشتند. شرکت‌های وابسته در تلاش هستند تا پس از به‌روزرسانی بررسی‌های محصول، رتبه خود را بازگردانند، برخی از آنها پیوندهای ردیابی خود را عوض می‌کنند. Google در حال آزمایش یک جعبه پخش زنده بزرگتر برای برخی سؤالات است.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google صفحه‌های برچسب‌گذاری باگ کنسول جستجو را به‌عنوان فهرست‌بندی شده در زمانی که ایندکس نمی‌شوند برطرف می‌کند
  گوگل به تازگی اعلام کرده است که یک باگ را در کنسول جستجوی گوگل برطرف کرده است که صفحات را در زمانی که ایندکس نشده اند به عنوان ایندکس شده برچسب گذاری کرده است. گوگل گفته است که این باگ بر بسیاری از ویژگی‌ها تأثیر گذاشته است.
 • شرکت‌های وابسته پس از به‌روزرسانی بررسی‌های محصول Google، پیوندهای ردیابی Dofollow را تعویض می‌کنند
  یکی از فضایی که به نظر می‌رسید از آخرین به‌روزرسانی بررسی‌های محصول Google بیشترین ضربه را خورد – به‌روزرسانی ژوئیه 2022 – فضای وابسته بود. برخی از شرکت‌های وابسته در تلاش هستند تا تغییراتی ایجاد کنند تا بازده رتبه‌بندی خود را مشاهده کنند و یکی از تغییراتی که می‌بینم شرکت‌های وابسته در مورد آن صحبت می‌کنند، تعویض آدرس‌های اینترنتی ردیابی وابسته dofollow با سایر URL‌های ردیابی است.
 • گوگل: هزاران سئو و سایت محتوای وحشتناکی تولید می کنند که ارزش ایندکس شدن را ندارد
  جان مولر از گوگل در توییتر گفت که «بسیاری از سئو و سایت‌ها محتوای وحشتناکی تولید می‌کنند که ارزش ایندکس کردن را ندارد»، زمانی که شخصی از ایندکس نشدن محتوایش شکایت داشت. او افزود: «فقط به این دلیل که وجود دارد به این معنی نیست که برای کاربران مفید است.
 • گوگل: مدلی که سایت شما بر روی آن ساخته شده است دیگر امکان پذیر نیست
  جان مولر از گوگل توضیح داد که برای برخی از سایت ها، مدل و اصولی که سایت بر اساس آن ساخته شده است “دیگر امکان پذیر نیست.” او این را زمانی توضیح داد که شخصی پرسید چه مدت طول می کشد تا پس از به روز رسانی الگوریتم گوگل، بازیابی ها را مشاهده کنیم. جان گفت: “مشکلات اساسی کیفیت” ممکن است بیش از یک ماه طول بکشد تا حل شود و گاهی اوقات هرگز.
 • جستجوی Google امروز نتایج بسیار کمی از پرسش‌های متداول را نشان می‌دهد
  گزارش های Rank Ranger با نتایج غنی برای پرسش های متداول در نتایج جستجوی گوگل، دوباره افت قابل توجهی را نشان می دهد. در اوایل این ماه، 31 درصد از نتایجی که شرکت ردیابی کرده بود، دارای نتایج غنی از پرسش‌های متداول بود، اکنون تنها به 18 درصد از نتایج جستجو کاهش یافته است.
 • گوگل باکس پخش زنده بزرگتر را در نتایج جستجو آزمایش می کند
  جعبه پخش زنده گوگل در جستجو بیشتر در چرخ فلک ها یا رابط های نمایش لیست نازک یافت می شد. اما اکنون به نظر می رسد که گوگل آنها را برای برخی از پرس و جوها به شکل برجسته تری نشان می دهد. شاید این جدید نباشد اما

 • میز فوتبال در فضای باز در Google NYC
  آیا تا به حال میز فوتبال طراحی شده برای استفاده در فضای باز را دیده اید؟ خوب، گوگل یکی روی پشت بام دفتر گوگل در نیویورک سیتی دارد. می توانید ببینید که یک تکه شیشه بالای میز را پوشانده است

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

موبایل و صدا

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

سئو

تجزیه و تحلیل

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

لینک ها و بازاریابی محتوا

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

PPC

صنعت و تجارت

محلی و نقشه ها