خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 17 اکتبر 2022

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

لینک ها و بازاریابی محتوا


توجه: این از قبل نوشته شده بود و قرار بود امروز پست شود، من در حال حاضر برای Simchat Torah آفلاین هستم.

منبع

صنعت و تجارت

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

تجزیه و تحلیل

سئو

ویژگی های جستجو

بازخورد:

موبایل و صدا

PPC

گوگل طرح جدیدی را برای نتایج جستجوی موبایل با نام سایت ها و فاویکون های بزرگتر و همچنین برچسب تبلیغات گوگل جدید – “Sponsored” راه اندازی کرده است. به علاوه اخبار بیشتر در زیر – من دوشنبه و سه شنبه آفلاین هستم، بنابراین این خبرنامه از قبل نوشته شده و از قبل برنامه ریزی شده بود.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • جستجوی گوگل رسما طراحی نام و فاویکون سایت جدیدی را ارائه می کند
  گوگل به طور رسمی نام سایت و طراحی فاویکون جدید را به همراه برچسب تبلیغات حمایت شده جدید در نتایج جستجوی موبایل منتشر می کند. بله، این چیزی است که گوگل آزمایش کرده است و ما شاهد آمدن آن بودیم، اما اکنون رسمی است و در مناطق انگلیسی، فرانسوی، ژاپنی و آلمانی زندگی می‌کند.
 • رسمی: Google Ads برچسب حمایت شده را منتشر می کند
  ماه‌هاست که ما شاهد آزمایش گوگل یک برچسب تبلیغاتی جدید در جستجو به نام «اسپانسر» در متن سیاه و سفید پررنگ بوده‌ایم. شرکت جستجو اعلام کرد، اکنون به طور رسمی در نتایج جستجوی تلفن همراه گوگل به صورت زنده منتشر شده است.

 • گوگل: برای صفحات غیر انگلیسی نیازی به استفاده از URL های انگلیسی نیست
  جان مولر از گوگل گفت که وقتی صفحات شما به زبان انگلیسی نیستند نیازی به استفاده از URL های انگلیسی نیست. در صورت تمایل می توانید از زبان صفحه در URL های خود استفاده کنید. یا اگر ترجیح می دهید، می توانید از URL های انگلیسی استفاده کنید – خیلی مهم نیست او گفت.

 • رویدادهای زنده مرکزی جستجوی Google اکنون به صورت حضوری برگشته است
  گوگل اعلام کرده است که رویداد سئو، سازنده، ناشر، مالک سایت و غیره حضوری خود را با نام Google Search Central Live آغاز می کند. اولین رویداد حضوری در 24 نوامبر 2022 در سنگاپور خواهد بود.

 • Google: متن جایگزین را برای تصاویر تزئینی خالی بگذارید و W3C هم همینطور
  جان مولر از گوگل در آخرین پادکست Search Off the Record گفت که باید متن جایگزین تزئینی روی تصاویر خود خالی و خالی بگذارید. اوه، و جان بعداً گفت، کنسرسیوم وب جهانی (W3C) نیز می گوید که شما باید این کار را انجام دهید.
 • وبلاگ شماره 193: کمک های گرگ فین به جامعه بازاریابی جستجو
  در قسمت اول، من با گرگ فین شوخی می کنم و درباره تاریخچه او در فضا و رشد آژانسش، Cypress North صحبت می کنم. در قسمت دوم شروع به صحبت در مورد مشارکت های او در صنعت، از جمله نوشتن در Search Engine Land و سخنرانی می کنیم.

 • کیک پیکسل 7
  در اینجا کیکی است که شخصی در دفتر Google ژاپن برای عرضه Pixel Pro 7 و Pixel 7 درست کرده است. اگر از من بپرسید بسیار بد به نظر می رسد.
 • نکته برنامه نویسی: آفلاین برای سیم چت تورا
  من برای تعطیلات سیمچاس تورات در 17 اکتبر و 18 اکتبر، دوشنبه و سه شنبه کاملا آفلاین خواهم بود. هر داستانی که در اینجا منتشر شود از قبل برنامه ریزی و نوشته می شود و به صورت زنده پست نمی شود…

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

محلی و نقشه ها