خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 17 نوامبر 2022

محلی و نقشه ها

PPC

بازخورد:

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

موبایل و صدا

سئو

Google Search Console یک برگه خرید اضافه کرد تا شما را سریعاً با Google Merchant Center و اشکال‌زدایی داده‌های ساختاریافته محصولات آشنا کند. Google Business Profiles یک ویژگی جدید برای برخی مکان‌ها اضافه کرد تا بگوید آیا جام جهانی را به صورت زنده در محل خود نشان می‌دهند یا خیر. گوگل در حال آزمایش یک طرح جدید برای عکس ها در پانل های نمایه کسب و کار است. گوگل در حال آزمایش تصویر در تصویر در نتایج جستجو است. گوگل در مورد موضوع گران ترین صفحات برای خزیدن صحبت کرد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google Search Console Goes ویژگی‌های خرید و بازرگان را اضافه می‌کند
  گوگل بخش خرید جدیدی را به پلتفرم کنسول جستجوی گوگل اضافه کرده است. Google یک برگه خرید اضافه کرد که شامل روشی سریع برای ایجاد حساب Merchant Center، دسترسی به قطعات محصول، فهرست‌های تجاری و عملکرد فهرست‌های برگه خرید و اشکال‌زدایی است.
 • گوگل در گران ترین صفحات برای خزیدن و آیا مهم است؟
  یک تاپیک سرگرم کننده در توییتر وجود دارد که در آن جان مولر گوگل و سئو المر بوتین در مورد صفحات گران قیمت برای خزیدن گوگل صحبت می کنند. جان با این توضیح شروع می‌کند که گوگل به این موضوع فکر نمی‌کند یا نه، بلکه بیشتر به این موضوع می‌پردازد که آیا صفحه چیزی مرتبط و مفید است – این همان چیزی است که گوگل به آن اهمیت می‌دهد.
 • نمایه های کسب و کار Google ویژگی “نمایش جام جهانی”.
  با نزدیک شدن به جام جهانی، گوگل از کسب و کارهای خاصی مانند بارها، رستوران‌ها و مکان‌های دیگر می‌پرسد که آیا جام جهانی را در مکان خود نشان خواهند داد. اگر ویژگی «نمایش جام جهانی» را به نمایه کسب‌وکار خود اضافه کنند، Google آن را در نمایه کسب‌وکار محلی‌شان در Google Maps و جستجوی Google نشان می‌دهد.
 • Google عکس پانل دانش محلی جدید و طرح‌بندی نمای خیابان را آزمایش می‌کند
  گوگل در حال آزمایش یک رابط کاربری و طراحی جدید برای عکس ها و تصاویر نمای خیابان در یک پانل دانش پانل محلی در Google Maps است. این مورد توسط بسیاری از سئوکاران در جامعه مشاهده می شود.

 • گوگل تصویر در تصویر را برای ویدیوها در نتایج جستجو آزمایش می کند
  گوگل در حال آزمایش حالت تصویر در تصویر برای ویدیوهایی است که در نتایج جستجو نشان داده می شوند. می‌توانید روی تصویر پیش‌نمایش ویدیو کلیک کنید و ویدیو را در گوشه سمت راست پایین صفحه نتایج جستجو پخش کنید.

 • Google Shopping Halloween Velma Dinkley از Scooby Doo
  می‌دانم که قبلاً تعدادی عکس هالووین را از دفاتر Google به اشتراک گذاشته‌ام، اما این یکی ممکن است مورد علاقه من باشد. یکی، این یک رویداد خرید گوگل در هالووین است، اما حتی بیشتر از آن، من فکر می کنم این Velma Dinkley F است

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع