خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 17 ژانویه 2023

تجزیه و تحلیل

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

تعداد دفعاتی که منتشر می کنید برای Google یک سیگنال هرزنامه نیست. گوگل در حال آزمایش یک نادیده گرفتن مکان جدید برای جستجو است. گوگل در حال آزمایش دیدگاه ها و نظرات در جستجوی گوگل است. اگر کد وضعیت 4xx ارائه شود، Google دستورالعمل‌های robots.txt شما را نادیده می‌گیرد. آیا می‌دانستید که Google می‌تواند دکمه زمان انتظار محلی را برای برخی مکان‌های محلی نشان دهد؟

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • دکمه زمان انتظار بررسی محلی Google
  گوگل در حال آزمایش دکمه “بررسی زمان انتظار” برای برخی از نتایج محلی در نتایج جستجوی گوگل است. حدس می‌زنم این به شما می‌گوید که چقدر باید منتظر بمانید تا از کسب‌وکار محلی، مانند یک رستوران، خدمات دریافت کنید.

 • Google قوانین Robots.txt را نادیده می گیرد اگر کد وضعیت 4xx را ارائه کند
  در اینجا PSA دیگری از Gary Illyes از گوگل است. به طور خلاصه، اگر کد وضعیت 4xx را با فایل robots.txt خود ارائه دهید، گوگل قوانینی را که در آن فایل مشخص کرده اید نادیده می گیرد.

 • دیدگاه ها و نظرات جستجوی گوگل
  به نظر می رسد گوگل در حال آزمایش کادر جدیدی در نتایج جستجو به نام دیدگاه ها و نظرات است. کنوانسیون نامگذاری من را به یاد دیدگاه های Google می اندازد، اما این روش متفاوت عمل می کند، زیرا دیدگاه های قدیمی بر اساس قطعه مشخص شده بودند، و این دیدگاه ها و نظرات جدید بیشتر مبتنی بر بررسی محصول هستند.

 • گوگل: فرکانس انتشار چیزی را اسپم نمی کند
  جان مولر از گوگل در توییتر گفت که “فرکانس انتشار به تنهایی چیزی را اسپم نمی کند.” الگوریتم های گوگل به حجم محتوا به تنهایی به عنوان یک سیگنال اسپم نگاه نمی کنند.

 • جستجوی Google ویژگی جدید لغو موقعیت مکانی را آزمایش می کند
  برای مدت طولانی، گوگل راهی را به جستجوگران ارائه می دهد تا مکانی را که جستجوی گوگل فکر می کند شما در جستجوی آن هستید، نادیده بگیرند. اغلب، آن مکان در پاورقی قرار داشت، اما در چند ماه گذشته گوگل آن را در بالای صفحه نتایج جستجو برای برخی پرس و جوهای بیشتر درباره موقعیت مکانی نشان می داد.

 • Google New York City Inside Green Beach Chairs
  دفتر Google در شهر نیویورک بزرگ است و چیزهای زیادی برای ارائه دارد، برای Googlerهایی که در نهایت وارد دفتر می شوند. اینجا یک گوشه کوچک در جایی در دفتر بزرگ است که می توانید در آن بنشینید

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

جستجوی دیگر

بازخورد:

محلی و نقشه ها

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

لینک ها و بازاریابی محتوا

موبایل و صدا

صنعت و تجارت

PPC

سئو