خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 18 اوت 2022


در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

Google Ads نسخه 11.1 Ads API را منتشر کرده است. تبلیغات Google AdSense به رتبه بهتر سایت شما در جستجوی گوگل کمک نمی کند. گوگل می تواند URL ها را به مرور زمان از فهرست حذف کند. بینگ هر روز 12 میلیارد URL جدید را کشف می کند که بیشتر آنها ناخواسته هستند. گوگل قابلیت تایمر و کرونومتر خود را اصلاح کرد. اکثر سئوکاران خود را کمال گرا نمی دانند. اوه، من می دانم که گوگل امروز یک به روز رسانی الگوریتم جدید بزرگ را اعلام کرد، داستان من 99٪ انجام شده است و فردا آن را پست خواهم کرد، یک الگوریتم خوب خواهد بود.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google Ads API نسخه 11.1 اکنون در دسترس است
  گوگل نسخه 11.1 Google Ads API را منتشر کرده است. نسخه 11 Google Ads API در ماه ژوئن منتشر شد، بنابراین این یک به روز رسانی جزئی به نسخه 11 است.

 • نظرسنجی: بیشتر سئوکاران خود را کمال گرا نمی دانند
  آیا خود را یک کمال گرا در سئو می دانید؟ ماری آملی وایت نظرسنجی را در توییتر منتشر کرد و از آن پرسید: آیا خود را یک کمال گرا در سئو می دانید؟ اکثر، حدود 70٪ گفتند، نه، آنها خود را یک کمال گرا در سئو نمی دانند.

 • بینگ 12 میلیارد URL را کشف می کند که قبلاً هر روز دیده نشده بودند
  فابریس کانل از مایکروسافت گفت که بینگ هر روز 12 میلیارد URL عادی را کشف می کند که قبلاً دیده نشده بود. فکر نمی‌کنید که تعداد زیادی URL جدید برای BingBot در یک روز پیدا شود؟

 • گوگل می تواند و آیا URL ها را به مرور زمان از فهرست خود حذف می کند
  اکثر سئوکارانی که مدت زمان زیادی کار بهینه سازی موتورهای جستجو را انجام داده اند، می دانند که گوگل می تواند و احتمالا URL ها را از فهرست گوگل حذف خواهد کرد. جان مولر از گوگل تایید کرد که این اتفاق با جستجوی گوگل در توییتر روز گذشته رخ می دهد.

 • Google AdSense به رتبه بهتر سایت شما در گوگل کمک نمی کند
  گوگل بار دیگر اعلام کرده است که قرار دادن تبلیغات گوگل ادسنس در سایت شما کمکی به رتبه بهتر سایت شما در جستجوی گوگل نمی کند. دنی سالیوان از گوگل به این مورد در توییتر پاسخ داد و تأیید کرد که جستجوی گوگل به نظر نمی رسد که آیا سایت دارای تبلیغات AdSense برای رتبه بندی است یا خیر.
 • تایمر و کرونومتر جستجوی Google دوباره شروع به تیک زدن کردند
  30 روز پیش، ویژگی تایمر و کرونومتر جستجوی گوگل از کار افتاد. خوب، خوشحالم که گزارش می دهم، کرونومتر درست شد و اکنون دوباره کار می کند.

 • زمین بازی روی پشت بام در دفتر گوگل دوبلین
  در اینجا عکس دیگری از دفتر گوگل دوبلین، به ویژه پشت بام وجود دارد. تاب‌ها و زمین بازی را نشان می‌دهد که کارمندان Google می‌توانند در صورت نیاز از آن‌ها استفاده کنند.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع