خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 18 نوامبر 2022

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

جستجوی دیگر

بازخورد:

سئو

موبایل و صدا

تجزیه و تحلیل

لینک ها و بازاریابی محتوا

صنعت و تجارت

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

PPC

محلی و نقشه ها

گوگل تعداد زیادی ویژگی جدید را در جستجو، نقشه ها، خرید و موارد دیگر راه اندازی کرد. گوگل گفت که اقدامات دستی در نتیجه غنی می تواند منجر به جریمه های اسپم گسترده تر شود. گوگل گفت تغییر مسیر از صفحات غیر مرتبط به صفحه مقصد آسیبی نمی رساند. گوگل گفت نام نویسنده خود را به صورت تصادفی در محتوای خود تغییر ندهید. باید از افزایش درخواست های مالکیت جعلی برای نمایه های کسب و کار Google آگاه باشید. و خلاصه ویدیوی هفتگی خود را پست کردم، آخر هفته خوبی داشته باشید.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google: اقدامات دستی نتایج غنی می‌تواند منجر به حذف نتایج غنی و جریمه‌های هرزنامه گسترده‌تر شود
  دنی سالیوان از گوگل گفت که نه تنها یک اقدام دستی نتیجه غنی می تواند منجر به حذف نتایج غنی شما از نمایش در جستجوی Google شود، بلکه می تواند منجر به “عمل دستی هرزنامه گسترده تر که شامل رتبه بندی است” شود.
 • Google Multisearch، Lens، AR، Maps و دیگر ویژگی‌های جستجوی گسترده را عرضه می‌کند
  گوگل مجموعه‌ای از ویژگی‌ها را در اطراف جستجوی Google، Google Maps، Google Lens و موارد دیگر اعلام کرد که اکنون در ایالات متحده و برخی مناطق دیگر در دسترس هستند. این ویژگی‌های جدید را برای Multisearch، Google Lens، AR، Maps و موارد دیگر مشاهده می‌کند.
 • مراقب درخواست‌های مالکیت جعلی از نمایه‌های تجاری Google باشید
  مطمئنم که بسیاری از شما یک یا دو (یا بیشتر) درخواست از نمایه‌های کسب و کار Google دریافت کرده‌اید که می‌گویند از مالک درخواست دسترسی برای حفظ کسب‌وکار شما شده است. من فقط آنها را حذف می کنم، اما از سئوهای محلی می شنوم که این موضوع روز به روز بیشتر و بیشتر می شود.
 • Google: نام نویسنده را به طور تصادفی تغییر ندهید، از یادداشت های نویسنده و محتوای به روز شده استفاده کنید از نویسنده جدید استفاده کنید
  از جان مولر گوگل در مورد تاثیر تغییر نام نویسنده بر یک مقاله سوال شد. جان در پاسخ به این سوال سه توصیه کرد، (1) از حاشیه نویسی نویسنده استفاده کنید، (2) محتوای بازنویسی شده باید از نام نویسنده جدید استفاده کند و (3) نام نویسنده را به طور تصادفی تغییر ندهید.
 • گوگل: تغییر مسیر از صفحات غیر مرتبط باعث نمی شود که صفحه مقصد کمتر مرتبط باشد
  داون اندرسون از جان مولر گوگل پرسید که آیا تغییر مسیر یک صفحه غیرمرتبط باعث می شود صفحه مقصد (جایی که تغییر مسیر به سمت آن می رود) مرتبط نباشد و باعث بروز هرگونه مشکل رتبه بندی برای جستجوهای مرتبط آن شود. جان گفت نه، “من نمی توانم راهی فکر کنم که در آنجا تاثیر منفی داشته باشد.”
 • جستجوی اخبار Buzz خلاصه ویدیو: به‌روزرسانی Google Coati، لرزش‌های آخر هفته بیشتر، اشکال بررسی‌های محلی، رشوه در Google Ads، جستجوی اپل با تأخیر و موارد دیگر
  این هفته متوجه شدیم که آپدیت پاندا گوگل در یک برهه از زمان به آنچه به‌روزرسانی Google Coati نامیده می‌شود، تبدیل شده است. گوگل هفته گذشته نیز به‌روزرسانی آخر هفته‌ای دیگر داشت. کنسول جستجوی گوگل یک برگه خرید جدید با موارد بیشتر اضافه کرد…

 • دفتر جدید گوگل ویگر مونترال
  گوگل تعدادی عکس از دفتر جدید Viger خود که در مونترال کانادا است به اشتراک گذاشت. اینجا لابی است، اما ظاهراً دفتر مملو از یادآوری تاریخ آن مکان است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی: