خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 18 ژانویه 2023

جستجوی دیگر

بازخورد:

سئو

موبایل و صدا

لینک ها و بازاریابی محتوا

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

Google Posts insights analytics دیگر وجود ندارد. آن رفته است. جستجوی Google در حال آزمایش محصولات مرتبط به عنوان یک بخش مستقل است. گوگل می‌گوید داشتن یک وب‌سایت با نام مشابه دیگر برای آنها مشکلی ندارد (اما ممکن است مشکلات قانونی با آن داشته باشید). گوگل در حال آزمایش پین های نقشه گرد با عکس است.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google: به‌روزرسانی‌های کیفیت Google می‌توانند بر خزیدن و نمایه‌سازی تأثیر بگذارند
  جان مولر از گوگل دوباره گفت که به‌روزرسانی‌های کیفی آن، مانند به‌روزرسانی‌های اصلی و سایر موارد در خانواده، نه تنها می‌تواند بر رتبه‌بندی یک صفحه در جستجوی Google تأثیر بگذارد، بلکه می‌تواند بر نحوه خزیدن Google و اینکه آیا Google تصمیم می‌گیرد آن صفحه را فهرست کند، تأثیر بگذارد.
 • گوگل: داشتن یک وب سایت با نام مشابه به عنوان یک سایت دیگر برای جستجو خوب است
  از جان مولر گوگل پرسیده شد که آیا داشتن وب سایتی با همان نام سایت دیگری در اینترنت با جستجوی گوگل مشکلی ندارد. جان گفت که نمی تواند در مورد مسائل مربوط به کپی رایت مشاوره حقوقی بدهد، اما او گفت که وقتی صحبت از جستجوی گوگل و سئو می شود، خوب است.
 • Google اطلاعات بینش Google Posts را متوقف می کند
  اطلاعات آماری Google Posts دیگر کار نمی‌کند، طبق اسناد Google Business Profiles API برای زمان‌بندی منسوخ شدن، متوقف شده است.
 • جستجوی گوگل “محصولات مرتبط”
  گوگل بخش «محصولات مرتبط» را در نتایج جستجوی خود دارد. این شبیه به مفهوم محصولات مشابه به نظر می رسد، اما به نظر می رسد مانند سایر گزینه های گسترش پرس و جو برای نتایج جستجوی Google.
 • نقشه های گوگل عکس تجاری را در پین نقشه گرد آزمایش می کند
  گوگل در حال آزمایش نمایش یک پین نقشه گرد است که یک عکس تجاری در خود پین دارد. این ظاهراً در برخی از دستگاه‌های Google Maps هنگام درخواست مسیر کار می‌کند.

 • نشست تخصصی محصولات گوگل سنگاپور
  در اینجا عکسی است که تیم جستجوی مرکزی گوگل حدود یک ماه پیش در توییتر از دانیل ویزبرگ و برخی از کارشناسان محصولات گوگل، از جمله کنیچی سوزوکی، در حال لبخند زدن در این رویداد منتشر کرده است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

ویژگی های جستجو

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

محلی و نقشه ها

PPC