خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 19 اوت 2022

محلی و نقشه ها

جستجوی دیگر

بازخورد:

صنعت و تجارت

تجزیه و تحلیل

لینک ها و بازاریابی محتوا

PPC

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

به‌روزرسانی محتوای مفید Google در راه است، من یک پست مفصل دارم که همه آن را توضیح می‌دهد، اما همچنین می‌توانید حقایق بسیار سریعی را در بالای داستان پیدا کنید. گوگل به زودی پنجمین به‌روزرسانی بررسی محصول خود را نیز عرضه می‌کند که غیرعادی است. گوگل گفت هیچ مزیتی برای سئو برای استفاده از رندر پویا یا رندر سمت سرور وجود ندارد. گوگل در مورد زمانی که تبلیغات بیش از حد در سایت شما وجود دارد صحبت کرد. گوگل گفت HTTPS برای رتبه بندی در جستجو الزامی نیست. و مطمئن شوید که ویدیوی من را در این هفته بررسی کنید، من وارد به روز رسانی محتوای مفید جدید می شوم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به روز رسانی محتوای مفید گوگل برای تغییر سئو بسیار شبیه به پاندا
  گوگل به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی بزرگ جدیدی را با نام به‌روزرسانی محتوای مفید اعلام کرده است – بله، گوگل آن را این نام گذاشته است. این به‌روزرسانی هفته آینده عرضه می‌شود و محتوایی را هدف قرار می‌دهد که برای انسان‌ها و مردم مفید نیست.
 • گوگل تنها چند هفته پس از آخرین به‌روزرسانی، پنجمین به‌روزرسانی بررسی‌های محصول را راه‌اندازی می‌کند
  گوگل اعلام کرده است که پنجمین به‌روزرسانی بررسی‌های محصول را در هفته‌های آینده راه‌اندازی می‌کند، که تنها چند هفته پس از پایان عرضه آخرین به‌روزرسانی بررسی‌های محصول، به‌روزرسانی بررسی‌های محصول ژوئیه ۲۰۲۲، در ۲ اوت خواهد بود.
 • به‌روزرسانی محتوای مفید Google، به‌روزرسانی بررسی‌های محصول جدید، اشکال و رفع اشکال کنسول جستجو، به‌علاوه موارد دیگر
  این هفته ما به‌روزرسانی بزرگ جدید گوگل را که هفته آینده ارائه می‌شود، تحت عنوان به‌روزرسانی محتوای مفید پوشش دادیم، من عمیقاً در آن تحقیق می‌کنم. گوگل مدتی است که درباره مسائل محتوا صحبت می کند، بنابراین تعجب آور نیست. گوگل سپس پنجمین به‌روزرسانی بررسی محصولات خود را راه‌اندازی می‌کند…

 • گوگل: هیچ مزیتی برای سئو برای رندر دینامیک یا رندر سمت سرور ندارد
  اخیراً گوگل به شدت از استفاده از رندر پویا به عنوان راه‌حلی برای سایت‌های جاوا اسکریپت در آینده توصیه کرده است، Google اسناد راهنمای خود را به‌روزرسانی کرده است تا قویاً بگوید از آن استفاده نکنید. اما این بدان معنا نیست که امروزه استفاده از رندر پویا در مقایسه با رندر سمت سرور به رتبه شما آسیب می رساند.

 • جستجوی گوگل در مورد تعداد تبلیغات بیش از حد برای سایت شما
  از جان مولر گوگل پرسیده شد که چه درصدی از نسبت محتوا به تبلیغ برای کسب رتبه خوب در جستجوی گوگل زیاد است. همانطور که می توانید تصور کنید، جان گفت هیچ شماره ای وجود ندارد که بتواند به اشتراک بگذارد. او گفت شما فقط باید بدانید، اگر “خیلی زیاد” است – می دانید.
 • گوگل: HTTPS برای رتبه بندی در جستجوی گوگل الزامی نیست
  از جان مولر گوگل پرسیده شد که آیا گوگل همچنان سایت هایی را که روی HTTP (نه بیش از HTTPS) هستند، یعنی سایت های ناامن رتبه بندی می کند. جان گفت بله، داشتن HTTPS شرط لازم برای رتبه بندی در جستجوی گوگل نیست.


 • پارتی گوگل برای رونمایی از تاب مجسمه اندروید 13
  در اینجا چند عکس از GooglePlex از نمای بزرگ گوگل مجسمه اندروید 13 را مشاهده می کنید. معلوم است که یک تاب است. این عکس و موارد دیگر را در اینستاگرام پیدا کردم.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

موبایل و صدا

سئو

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع