خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 19 دسامبر 2022


در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

گوگل اعلام کرد تا قبل از پایان سال به‌روزرسانی اصلی دیگری وجود نخواهد داشت. ما جزئیات بیشتری در مورد به‌روزرسانی هرزنامه پیوند در دسامبر 2022 Google داریم، با برخی از نمودارها که آمار بازدید را نشان می‌دهد. گوگل لینک های خاکستری را در پنل دانش آزمایش می کند. داده های ساخت یافته ویدیویی یادگیری گوگل دیگر نیازی به فیلد متنی ندارد. خط‌مشی Google Merchant Center یک حساب پیوند را به حالت تعلیق اضافه کرد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • تأثیر به‌روزرسانی هرزنامه Google در دسامبر 2022
  چهارشنبه گذشته، 14 دسامبر، گوگل شروع به انتشار به‌روزرسانی هرزنامه پیوند در دسامبر 2022 کرد، و به نظر می‌رسد، حداقل بر اساس ابزارهای چت و ردیابی که من دنبال می‌کنم، این به‌روزرسانی هرزنامه پیوند دارای برخی از مشکلات است. من تعداد زیادی گزارش واقعی از سایت‌ها می‌بینم که تأثیر زیادی دارند و Google واقعاً می‌تواند پیوندهایی را که قبلاً با سایر الگوریتم‌های پیوند انجام نمی‌داد منطقه‌بندی کند.
 • گوگل: بدون به‌روزرسانی هسته‌ای در طول باقیمانده سال
  جان مولر از گوگل گفت که گوگل هیچ برنامه‌ای برای انتشار به‌روزرسانی اصلی دیگری در سال 2022 ندارد. این در پاسخ به تعدادی از سئوکاران بود که نگران بودند ممکن است گوگل یک به‌روزرسانی را تا پایان سال منتشر کند. جان در توییتر گفت: “صرفاً برای روشن شدن، هیچ به روز رسانی اصلی برای بقیه سال وجود ندارد.”
 • فیلد متنی داده‌های ساختاریافته ویدیوی یادگیری Google اکنون توصیه می‌شود اما الزامی نیست
  Google مستندات داده های ساخت یافته ویدیویی یادگیری خود را به روز کرده است تا دیگر نیازی به فیلد نوشتاری برای ویدیوها و کلیپ های راهنمای مشکل نباشد، اکنون فقط توصیه می شود.
 • خط‌مشی Google Merchant Center برای تعلیق حساب مرتبط Google Ads
  Google یک به‌روزرسانی خط‌مشی را در بخش Google Merchant Center برای «تعلیق حساب پیوندی» جدید پست کرد. به طور خلاصه، این موضوع بر حساب تعلیق شده Google Ads مرتبط با حساب Merchant Center شما تأثیر می گذارد.
 • پانل دانش جستجوی گوگل با پیوندهای خاکستری
  گوگل در حال آزمایش یک فونت خاکستری روشن برای پیوندهای موجود در کادر پانل دانش جستجوی گوگل است. گوگل اغلب اندازه ها و رنگ های مختلف فونت را آزمایش می کند و دائماً در حال آزمایش تغییرات کوچک و بزرگ رابط کاربری در جستجوی گوگل است، بنابراین این آزمایش جای تعجب ندارد.
 • وبلاگ شماره 202: جسیکا بود از حقایق سرگرم کننده خزدار تا تولید بازاریابی دیجیتال
  جسیکا بود بعدی مصاحبه شد و او شخصیت شگفت انگیزی دارد. او یکی از مجریان پادکست Marketing O’Clock است…

 • مجموعه سفارشی Google Jenga
  گوگل هنوز یک مجموعه چوبی سفارشی Jenga دارد که لوگوی آنها روی قطعات چوب حک شده است. ما این را در سال 2015 دیدیم اما حتی پس از گذشت چندین سال هنوز هم وجود دارد.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع