خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 19 سپتامبر 2022


در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

برخی می پرسند که آیا به روز رسانی اصلی سپتامبر گوگل در کشورهای دیگر کندتر منتشر می شود؟ دنی سالیوان از گوگل مجدداً تأیید کرد که گوگل اکنون سعی می کند به روز رسانی های الگوریتم جستجو را با هم تداخل نکند. گوگل گزارش جدید HTTPS را در کنسول جستجو به روز می کند تا برخی از خطاها کمتر گیج کننده و ترسناک باشد. گوگل در حال آزمایش نتایج دو نفره است. Google Ads ابزار ارتقای خود را برای کمپین های محلی به Performance Max ارائه می کند.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرسانی اصلی سپتامبر Google در برخی کشورها کندتر عرضه می‌شود؟
  برخی از افراد جامعه سئو می‌پرسند که آیا آخرین به‌روزرسانی اصلی، به‌روزرسانی اصلی سپتامبر 2022، در برخی از کشورهای خاص کندتر از سایر کشورها منتشر شده است؟ جان مولر از گوگل با پاسخ “این بستگی دارد” پاسخ داد.

 • گوگل به سختی تلاش می‌کند تا به‌روزرسانی‌های الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی مختلف را همپوشانی ندهد
  بسیاری از مردم فکر می کردند که گوگل به منظور تقویت به روز رسانی محتوای مفید، یک به روز رسانی اصلی را بلافاصله پس از انجام به روز رسانی محتوای مفید منتشر کرد. همانطور که قبلاً توضیح دادیم، اینطور نیست. فقط گوگل یک به‌روزرسانی اصلی را آماده کرده بود و حالا که گوگل تلاش می‌کند تا زمانی که به‌روزرسانی‌های دیگر منتشر می‌شوند، به‌روزرسانی‌ها با هم تداخل نداشته باشند، پس از انجام به‌روزرسانی محتوای مفید، منتظر ماند تا آن را جلو ببرد.
 • سردرگمی: HTTPS کنسول جستجوی گوگل نامعتبر است و ممکن است از نمایه سازی جلوگیری کند
  هفته گذشته، گوگل گزارش جدیدی از کنسول جستجو برای HTTPS ارائه کرد و با آن سردرگمی زیادی در مورد یک خطای خاص به وجود آمد. خطا این بود “HTTPS نامعتبر است و ممکن است از ایندکس شدن آن جلوگیری کند.” این در ابزار بازرسی URL، که بخشی از این ارتقا بود، نشان داده می شود.

 • ابزار ارتقای خود تبلیغات گوگل اکنون برای کمپین های محلی به حداکثر کارایی در حال اجراست
  گوگل روز جمعه اعلام کرد که راه اندازی ابزار ارتقای خود را برای کمپین های محلی به Performance Max آغاز کرده است. همانطور که در آگوست گذشته گزارش دادیم، می‌دانستیم که این اتفاق می‌افتد، و اکنون این ابزار برای کمک به شما در روند ارتقاء شروع به کار کرده است.

 • گوگل دو نفر را آزمایش می کند و نتایج را در یک سوال می پرسند
  گوگل در حال آزمایش است که نشان می‌دهد دو نفر نیز در یک بسط سوال، قطعه‌های برجسته را می‌پرسند. این شبیه به قطعه های چند وجهی برجسته و طراحی جدید قطعه برجسته است که قبلاً دیدیم، اما اکنون در جعبه سؤال افراد نیز وجود دارد.
 • Vlog #189: Christine Zirnheld، با نام مستعار Shep On Google Ads Performance Max Campaigns
  در بخش اول، درباره کریستین زیرنهلد، با نام مستعار شپ، مدیر بازاریابی دیجیتال در Cypress North و یکی از مجریان شرکت در Marketing O’Clock اطلاعات بیشتری کسب کردیم. ما همچنین در مورد منافق بودن وی با تطابق گسترده و قدرت های آن در برخی موارد صحبت کردیم …


 • تعادل پرتو در دفتر گوگل
  در اینجا یک عکس از دفتر Google در زوریخ از یک تیر تعادل است. بله، آنها یک پرتو تعادل در دسترس کارگران دارند تا مطمئن شوند که واقعاً متعادل هستند. تعادل زندگی کاری – و غیره

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع