خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 19 ژانویه 2023

به روز رسانی الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل تایید نشده دیگری وجود دارد. Google Ads در حال اجرای آزمایش‌هایی برای کمپین‌های Performance Max است. گزارش عملکرد Google Search Console ممکن است به دلیل تغییر، افزایش داده را برای نتایج محصول نشان دهد. گوگل نتایج غنی از فهرست پادکست قابل پخش را حذف کرد. بینگ در حال آزمایش اصلاح جستجوی موضوعات است، مانند گوگل.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به روز رسانی الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل در روز چهارشنبه؟
  به نظر می‌رسد که دیروز، چهارشنبه، 18 ژانویه، لرزش دیگری داشتیم یا به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی گوگل آغاز شد. ما همین آخر هفته بعد از به‌روزرسانی محتوای مفید دسامبر 2022 و به‌روزرسانی هرزنامه پیوند در دسامبر 2022 در 12 ژانویه یک مورد داشتیم و اکنون دوباره این را داریم.
 • عملکرد جستجوی کنسول جستجوی گوگل نتایج محصول کلیک ها و برداشت ها افزایش یافت
  Google پست کرده است که هنگام فیلتر کردن بر اساس ظاهر جستجوی نتایج محصول در کنسول جستجو، ممکن است در گزارش عملکرد جستجوی خود شاهد افزایش کلیک‌ها و نمایش‌ها باشید. گوگل گفت این به این دلیل است که گوگل اکنون این محصولات را حتی بدون داده های ساختاریافته انتخاب می کند.
 • Google Ads از آزمایش‌های حداکثر عملکرد استفاده می‌کند
  گوگل امروز آزمایش‌های Performance Max را در Google Ads اجرا می‌کند. ما می‌دانستیم که این اتفاق خواهد افتاد و اکنون، فکر می‌کنم برای اولین بار است، اما ممکن است اشتباه کنم، می‌بینیم که برخی از تبلیغ‌کنندگان به این دسترسی پیدا می‌کنند.
 • جستجوی Google پادکست های غنی قابل پخش را حذف می کند
  گوگل قطعه های غنی از نتایج جستجوی پادکست قابل پخش را حذف کرده است. 9to5Google ابتدا این را گزارش کرد، و کمی سردرگمی در مورد آنچه که گوگل دقیقا حذف کرده است وجود دارد. به نظر می‌رسد گوگل نتایج غنی قسمت‌های اخیر قابل پخش را برای پادکست‌ها حذف کرده است، جایی که Google در یک نتیجه جستجوی خاص، پادکست‌های اخیر را نشان می‌دهد.
 • مایکروسافت بینگ مانند گوگل اصلاحات نوار جستجو موضوعات را آزمایش می کند
  مایکروسافت بینگ در حال آزمایش گزینه های اصلاح موضوعات در نوار جستجو است، این شبیه به همان چیزی است که جستجوی گوگل چند ماه پیش در جستجوی موبایل راه اندازی شد و در جستجوی دسکتاپ آزمایش می کرد.
 • دفتر سنگاپور سبز گوگل
  دانیل ویزبرگ از گوگل چند عکس از دفتر گوگل در سنگاپور به اشتراک گذاشت. تصاویر در زیر تعبیه شده اند اما تصویر بالا نشان می دهد که این فضا چقدر سبز است. حتی مکانی وجود دارد که به شما اجازه رشد می دهد

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

صنعت و تجارت

جستجوی دیگر

بازخورد:

سئو

لینک ها و بازاریابی محتوا

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

ویژگی های جستجو

PPC

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

تجزیه و تحلیل