خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 2 سپتامبر 2022


در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

گوگل در حال آزمایش دوزبانه است. گوگل گفت که می تواند در بخش های سایت شما به طور متفاوتی به کیفیت بخزد و به آن دسترسی داشته باشد. گوگل نمونه هایی از توضیحات متا خوب و بد را اضافه کرد. گوگل در حال آزمایش ویژگی کاوش برندهای جدید است. SiteGround SEO By The Sea بیل اسلاوسکی فقید و بزرگ را پس از آفلاین شدن به دلیل عدم پرداخت مجدداً فعال کرد. به علاوه من خلاصه ویدیویی هفتگی SEO از اورشلیم را پست کردم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • خلاصه ویدیو Buzz News Search: به‌روزرسانی ضعیف محتوای مفید Google، پیوندها در الگوریتم‌های جستجو، اشکال در تبلیغات Google و موارد دیگر
  این هفته، دوباره از اورشلیم، درباره این عرضه عجیب و غریب برای به‌روزرسانی محتوای مفید Google صحبت کردم. ضعیف و کند است، اما Google فرمی را برای ارسال بازخورد منتشر کرد، در حالی که به‌روزرسانی هنوز به پایان نرسیده است (حداقل در زمان آماده‌سازی این ویدیو در صبح جمعه حدود ساعت 1 بامداد جمعه ET. جان مولر از Google در آنجا گفت:
 • گوگل نمونه هایی از نحوه بهبود توضیحات متا را ارائه می دهد
  Google مستندات کمکی توضیحات متا خود را به روز کرده است تا پنج مثال از نحوه بهبود توضیحات متا ارائه دهد. این دیروز اضافه شد، به علاوه گوگل برخی به روز رسانی های قالب بندی صفحه را انجام داد.

 • Google می‌تواند بخش‌های سایت را بیشتر بخزد و کیفیت را بر اساس بخش تعیین کند
  گری ایلیز از گوگل در آخرین پادکست Search Off the Record گفت که گوگل می تواند بخش های خاصی از سایت شما را بیشتر بخزد و همچنین کیفیت بخش های خاصی از سایت شما را متفاوت استنباط کند.
 • افراد دوگانه گوگل نیز نتایج را به زبان های مختلف می پرسند
  به نظر می‌رسد گوگل در حال آزمایش یا راه‌اندازی است و نشان می‌دهد که افراد دوتایی نیز در نتایج جستجوی گوگل باکس‌های سوال را نشان می‌دهند. یکی از افراد نیز جعبه سوال به زبان انگلیسی است و در این مورد، دیگری به زبان هندی است.
 • SiteGround در حال حاضر میزبانی رایگان SEO By The Sea توسط Bill Slawski است
  همانطور که بسیاری از شما می دانید بیل اسلاوسکی در ماه می درگذشت. اما در اوایل این هفته، گنجینه محتوای بیل که پتنت های جستجو و موارد دیگر را در SEOByTheSea.com پوشش می داد، آفلاین شد. به نظر می‌رسید که این صورت‌حساب پرداخت نشده باشد، اما زمانی که به شرکت میزبان، SiteGround اطلاع داده شد، آنها تصمیم گرفتند سایت را به صورت رایگان دوباره فعال کنند.
 • تست‌های جستجوی Google مارک‌ها را با و بدون تصاویر محصول کاوش می‌کنند
  گوگل در حال آزمایش یک ویژگی جستجو برای ویژگی های بیشتر محصول و تجارت الکترونیک است، این یکی با عنوان “کاوش در محصولات”. ویژگی کاوش محصولات همراه با تصاویر محصول و بدون تصاویر محصول است.
 • Chi Doogler – Google Dog In Blue Circle Cubbie
  در اینجا یک عکس باحال و با ظاهر آبی است که در اینستاگرام از دفتر گوگل شیکاگو از یک سگ گوگل، یک سگ گوگل، در یک کوبی آبی گوگل پیدا کردم.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع