خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 2 مه 2023

سئو

PPC

محلی و نقشه ها

ویژگی های جستجو

لینک ها و بازاریابی محتوا

جستجوی دیگر

بازخورد:

گزارش بزرگ وب مستر گوگل در حال حاضر در دسترس است، آنچه در ماه گذشته اتفاق افتاده را مرور می کند. گوگل دوباره گفت EEAT یک عامل رتبه‌بندی نیست، بلکه از سیگنال‌های زیادی برای کمک به تعیین اینکه آیا محتوا EEAT را نشان می‌دهد یا خیر، استفاده می‌کند. گوگل گفت از استفاده از صفحات “به زودی برمی گردم” خودداری کنید. گوگل در حال آزمایش مزایا و معایب نتایج ویدیویی است. گوگل در حال آزمایش پس زمینه رنگی برای تبلیغات چرخ فلک خرید است.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • گزارش مه 2023 Google Webmaster
  در حالی که گزارش ماه گذشته وب مستر گوگل با به‌روزرسانی اصلی Google March پر شده بود، به‌روزرسانی بررسی‌های محصول، Bard، AI، نام‌های سایت و موارد دیگر. این ماه به همان اندازه پر بود. ما به‌روزرسانی بررسی‌ها، نگاهی محلی به به‌روزرسانی اصلی، به‌روزرسانی‌های بزرگ سند سیستم‌های رتبه‌بندی Google، یک موتور جستجوی جدید برای Google با نام رمز Magi و موارد دیگر داشتیم.
 • Google: ما از ترکیبی از عوامل برای تعیین محتوایی که EEAT را نشان می‌دهد استفاده می‌کنیم
  گوگل سال‌هاست که می‌گوید هیچ الگوریتم EAT (یا اکنون EEAT) وجود ندارد، اما گوگل فاکتورها و سیگنال‌هایی دارد که به دنبال همسویی با مقادیر پیرامون تعیین محتوایی است که EEAT را نشان می‌دهد. گوگل روز گذشته هنگامی که به سند محتوای مفید به روز شده خود در توییتر ارجاع داد، آن را تکرار کرد.
 • Google: از استفاده از صفحات “به زودی بازگشت” برای مهاجرت به سایت خودداری کنید
  جان مولر از گوگل گفت که او “بسیار تلاش خواهد کرد تا از داشتن صفحه “به زودی بازگشت” در حین بازسازی جلوگیری کند. او گفت اگر باید صفحه “به زودی برمی گردم” داشته باشید، این کار را برای یک روز یا بیشتر انجام دهید، اما یک کد وضعیت سرور 503 را ارائه دهید.

 • نتایج جستجوی ویدیوی گوگل با مزایا و معایب در ویدیو
  جستجوی Google می‌تواند نتایج ویدیو، از جمله لحظات کلیدی درون ویدیوها را نشان دهد. اما اکنون به نظر می‌رسد که گوگل در یک بررسی ویدیویی برای یک محصول، مزایا و معایب آن را در صورت وجود تجزیه و تحلیل می‌کند.
 • گوگل پس‌زمینه‌های رنگی را برای چرخ فلک تبلیغاتی خرید آزمایش می‌کند
  گوگل در حال آزمایش با استفاده از پس‌زمینه‌های مختلف رنگی برای چرخ فلک تبلیغات خرید در جستجوی موبایل است. تقریباً یک سال پیش شاهد آزمایش تغییرات روشن‌تر گوگل از آن بودیم، برخی با سایه‌های خاکستری و برخی با سایه‌های کمی رنگی. اکنون ما شاهد آزمایش گوگل با رنگ های پررنگ تر هستیم.
 • اتاق پارک پدال گوگل
  کرک ویلیامز چند هفته پیش در گوگل بود و چند عکس پست کرد، اینجا یکی از اتاق های پارک پدال گوگل است. شما می توانید دوچرخه های داخل و علامت را ببینید.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

موبایل و صدا

صنعت و تجارت

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع