خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 2 ژانویه 2023

محلی و نقشه ها

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

سئو

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

موبایل و صدا

امیدوارم همه شما سال جدید خوبی داشته باشید! به گفته گوگل، مهارت های سئوی مورد نیاز شما در سال 2023، کنجکاوی و پشتکار است. گوگل گفت که قرار دادن شماره صفحه در برچسب عنوان صفحه بندی شما کمکی نمی کند. گوگل در حال آزمایش یک رابط بازخورد پانل دانش جدید است. جان مولر گوگل در سال نو به سئوکاران کمک می کرد. و من یک وبلاگ دیگر برای شما دارم. در نهایت، من گزارش وب مستر گوگل را برای همه شما آماده کرده ام.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • جان مولر گوگل گفت: مهارت های سئو مورد نیاز برای سال 2023 کنجکاوی و پشتکار هستند
  از جان مولر گوگل پرسیده شد که فرد در سال 2023 به چه مهارت های سئو نیاز دارد. او پاسخ داد، “کنجکاوی و پشتکار” مورد نیاز است.

 • گزارش ژانویه 2023 گوگل وبمستر
  به سال 2023 خوش آمدید، و با آن، در اینجا گزارش وب مستر گوگل ما برای سال 2023 است – جایی که ما تغییرات بزرگ‌تر مرتبط با سئوی گوگل را در ماه گذشته خلاصه می‌کنیم. موارد مهم انتشار به‌روزرسانی محتوای مفید دسامبر 2022 و به‌روزرسانی هرزنامه پیوند در دسامبر 2022 بود.

 • جان مولر از گوگل به سئوکاران در سال جدید 2023 کمک می کند
  جان مولر از گوگل در وب بود و به سوالات مربوط به سئو در شب سال نو و سال نو پاسخ می داد. این از جان انتظار می رفت، که ممکن است برای او ناعادلانه باشد، اما او این کار را نه فقط در کریسمس، بلکه در حدود 15 سال گذشته هر سال جدید انجام داده است.

 • گوگل: شماره صفحات در عناوین صفحات صفحه بندی شده به سئو کمک نمی کند
  آلن کنت از گوگل در آخرین ساعات اداری سئو گوگل گفت که قرار دادن شماره صفحات در تگ های عنوان برای صفحات صفحه بندی شده شما کمک زیادی به سئو نمی کند. او گفت: “درج شماره صفحه در اطلاعات شما در مورد یک صفحه تاثیر کمی خواهد داشت.”

 • Google رابط بازخورد پنل دانش جدید Cleaner را آزمایش می کند
  پانل های دانش Google سرگرم کننده هستند و در صورت اشتباه بودن، می توانید بازخورد خود را مستقیماً در رابط جستجو به Google ارسال کنید. اما این رابط بسیار زشت است، یا حداقل اینطور بود. به نظر می رسد گوگل در حال آزمایش یک رابط بسیار تمیزتر و زیباتر برای ارسال بازخورد پانل دانش در جستجوی گوگل است.
 • وبلاگ شماره 204: نیکول وادینگتون در حال کار در یک آژانس بازاریابی دیجیتال
  نیکول وادینگتون یک استراتژیست بازاریابی دیجیتال در Cypress North است. او کار خود را به عنوان یک کارآموز در Cypress North آغاز کرد و سپس یک کار تمام وقت در آژانس به او پیشنهاد شد. او در مورد علاقه خود به بازاریابی صحبت کرد اما این شغل را از طریق دانشگاه خود پیدا کرد و مشتاق بود برای یک …

 • سازه چوبی در Google Kirkland
  در اینجا یک عکس مربوط به چند ماه قبل از دفتر Google در کرکلند، سیاتل است. می توانید چند سازه چوبی را ببینید. حدس میزنم اون موقع نیم ساخته بود اما من آن را همانطور که هست دوست دارم. امیدوارم گوگل رفت

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

PPC

بازخورد: