خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 2 ژوئن 2023

ویژگی های جستجو

بازخورد:

محلی و نقشه ها

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

لینک ها و بازاریابی محتوا

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

موبایل و صدا

PPC

صنعت و تجارت

سئو

تجزیه و تحلیل

ممکن است گوگل یک سبک قطعه ویژه جدید، چند قطعه برگزیده بر روی دسکتاپ را عرضه کند. Google Search Generative Experience شخصی سازی زیادی انجام نمی دهد. بینگ چت در حال کار بر روی پشتیبانی از مرورگرهای بیشتری است. Google Bard اکنون نتایج دقیق مکان را انجام می دهد. Google Ads خط مشی داروهای حیوانی خود را به روز کرد. و من خلاصه ویدیویی هفتگی SEO خود را ارسال کردم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • گزارش ژوئن 2023 گوگل وبمستر
  همانطور که انتظار می رفت، با Google I/O در این ماه، ماه بسیار شلوغی داشتیم. ما شاهد نمایش کامل Google Search Generative Experience بودیم و چند هفته بعد، گوگل عرضه محدود آن را آغاز کرد. گوگل گفت که سیستم محتوای مفید بعدی، محتوایی مانند جواهرات پنهان در وب را تبلیغ می کند. و ما تعدادی به روز رسانی الگوریتم تایید نشده داشتیم.

 • خط‌مشی داروهای حیوانی نسخه‌ای Google Ads به‌روزرسانی شد
  Google خط‌مشی مراقبت‌های بهداشتی و دارویی Google Ads را به‌ویژه در مورد داروهای حیوانات به‌روزرسانی کرده است. گوگل گفت که محدودیت‌های مربوط به داروهای حیوانی تجویزی را که مستعد سوء استفاده انسانی یا سایر سوء استفاده‌ها نیستند، روشن کرده است.

 • Google چند قطعه ویژه را در جستجوی دسک‌تاپ منتشر می‌کند
  «جستجوی Google» اکنون در حال پخش قطعه‌های برجسته‌تر است، این دیدگاه جدیدی نیست که می‌گوید در رویداد Google I/O خود ارائه می‌شود، علی‌رغم آنچه در داستان اصلی نوشتم. اساساً جایی است که Google بیش از یک قطعه برجسته، اغلب دو یا سه قطعه را نشان می دهد.

 • نتایج تجربه مولد جستجوی Google واقعاً شخصی نیست
  موتور جستجوی کاملاً جدید Google، Search Generative Experience، که برای برخی شروع به عرضه کرد، واقعاً شخصی‌تر از آنچه از نتایج جستجوی سنتی Google دریافت می‌کنید، نیست. Google در حال حاضر مجموعه‌ای از نتایج جستجوی شخصی‌شده‌تر یا پاسخ‌های مولد هوش مصنوعی را بر اساس شخصیت شما ارائه نمی‌دهد.

 • مایکروسافت: بینگ چت به زودی روی همه مرورگرها کار می کند
  مایکروسافت بینگ چت را به همه مرورگرها خواهد آورد و شما را مجبور به استفاده از مایکروسافت اج برای استفاده از بینگ چت در آینده نزدیک نخواهد کرد. دقیقاً چه زمانی، ما مطمئن نیستیم، اما مدیر عامل بینگ، میخائیل پاراخین، چندین هفته است که این موضوع را در توییتر بیان کرده است.

 • Google Bard اکنون می تواند نتایج محلی دقیق تری ارائه دهد
  گوگل شب گذشته به‌روزرسانی Google Bard را منتشر کرد که به شما امکان می‌دهد موقعیت مکانی دقیق خود را با Bard به اشتراک بگذارید تا نتایج محلی دقیق‌تر و مرتبط‌تری به شما ارائه دهد.
 • جستجوی اخبار Buzz خلاصه ویدیو: Google SGE به صورت زنده، پیوندها و تجزیه و تحلیل‌های چت Bing، اشکالات کنسول جستجو و موارد دیگر
  من گزارش ماهانه وب مستر گوگل را برای ژوئن ارسال کردم و همانطور که می توانید تصور کنید، ماه بزرگی بود. گوگل تجربه تولید کننده جستجو را برای برخی …

 • نقاشی دیواری “خانه دور از خانه” در گوگل نیویورک
  در اینجا عکسی از یک نقاشی دیواری جدید است که در دفتر گوگل در نیویورک سیتی نصب شده است. نام آن “خانه ای دور از خانه” بود. این هنرمند، کارلا تورس آن را در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی: