خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 20 سپتامبر 2022

محلی و نقشه ها

PPC

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

سئو

لینک ها و بازاریابی محتوا

جستجوی دیگر

بازخورد:

صنعت و تجارت

تجزیه و تحلیل

گوگل شروع به انتشار پنجمین به‌روزرسانی بررسی محصول کرده است، قبل از اینکه گوگل به‌روزرسانی اصلی سپتامبر را به پایان برساند. گوگل یک خزنده جدید به نام Google Site Verifier دارد که به robots.txt شما گوش نمی دهد. گوگل گفت که می‌تواند هرزنامه‌های هک آشکار را فیلتر کند، اما بهترین کار این است که از محتوایی که در سایت شما قرار داده می‌شود، باقی بماند. گوگل توصیه هایی در مورد نحوه بستن موقت سایت خود، قبل از تعطیلات یهودیان به اشتراک گذاشت. بینگ در حال آزمایش فیلتر طول ویدیو است.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • گوگل پنجمین به‌روزرسانی بررسی‌های محصول را قبل از انجام به‌روزرسانی اصلی منتشر می‌کند
  گوگل در حدود ساعت 4 صبح امروز، 20 سپتامبر 2022، پنجمین به‌روزرسانی بررسی محصول را منتشر کرده است. این قبل از تکمیل به‌روزرسانی اصلی سپتامبر 2022 منتشر شد، که مستثنی نشد و دنی سالیوان از گوگل گفت احتمالاً اتفاق نخواهد افتاد – اما این اتفاق افتاد.

 • جستجوی گوگل می تواند هرزنامه های هک آشکار را فیلتر کند اما…
  اگر سایت شما هک شود و تعداد زیادی محتوای هرزنامه روی آن قرار داده شود چه؟ آیا باید نگران پیامدهای منفی در رتبه بندی گوگل و تلاش های کلی سئو باشید؟ جان مولر از گوگل گفت که گوگل می‌تواند آشکارترین هک‌ها را فیلتر کند، اما آنچه در وب‌سایت شما قرار می‌گیرد همان چیزی است که گوگل احتمالاً می‌بیند، بنابراین مطمئن شوید که در بالاترین سطح امنیت خود قرار دارید.

 • نماینده کاربر تأیید کننده سایت جدید Google
  گوگل یک خزنده جدید گوگل، یک عامل کاربری جدید، به لیست عنکبوت گوگل اضافه کرده است. نام آن Google Site Verifier User Agent است. به هر حال، این عامل کاربر قوانین robots.txt را نادیده می گیرد، و من فرض می کنم برای تأیید سایت ها با کنسول جستجو و سایر ابزارها و خدمات Google استفاده می شود.

 • بینگ فیلتر جدید طول ویدیو را در جستجوی وب آزمایش می کند
  مایکروسافت بینگ بسیاری از ویژگی‌های تجربه کاربری را در مورد اصلاحات جستجو و فیلترها به صورت پویا در کادرهای مختلف ویژگی جستجو انجام می‌دهد. در اینجا یکی دیگر از گزینه های فیلتر برای طول یک ویدیو در کنار جعبه ویدیو نشان داده شده است.

 • نزدیک شدن به ایام مقدس یهودیان: Google نکاتی را در مورد نحوه بستن موقت سایت خود به اشتراک می گذارد
  هفته آینده ایام مقدس برای یهودیان آغاز می شود و برخی از ما آفلاین خواهیم بود (من آفلاین خواهم بود) و برخی از افراد صالح دیگر عملاً عملکردی مانند فرآیندهای پرداخت را در سایت های خود در تعطیلات و حتی در شبات (شنبه) غیرفعال می کنند. . با نزدیک شدن به این روزها، جان مولر از گوگل نکاتی را در مورد نحوه بستن موقت سایت خود در روزهای خاص دوباره به اشتراک گذاشت.

 • RV مینیاتوری Google Indoor
  من مطمئن نیستم که این وسیله نقلیه چیست، یا حتی اگر یک وسیله نقلیه است، اما شبیه یک مینی RV کوچک است که با نشان‌های گوگل مارک شده و در داخل دفتر Google Nederland قرار گرفته است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

موبایل و صدا