خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 20 ژوئیه 2023

سئو

لینک ها و بازاریابی محتوا

جستجوی دیگر

بازخورد:

ویژگی های جستجو

گوگل باید یک یا دو به روز رسانی الگوریتم تایید شده را در تابستان امسال منتشر کند. گزارش پیوند کنسول جستجوی گوگل لینک های بسیار کمتری را نشان می دهد. گوگل تصریح کرد که جوایز روزنامه نگاری سیگنال مستقیم رتبه بندی نیستند. بینگ چت ظرف چند هفته حالت تاریک را دریافت می‌کند و گپ بینگ ظرف یک یا دو هفته در سایر مرورگرها در دسترس خواهد بود.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google: انتظار تأیید به‌روزرسانی الگوریتم Google در تابستان را داشته باشید
  فکر می‌کنم همه در صنعت ما متعجب شده‌اند که از آوریل 2023 به‌روزرسانی رتبه‌بندی جستجوی گوگل تایید شده‌ای نداشته‌ایم. اما باید انتظار داشته باشید که گوگل قبل از پایان تابستان به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجو را تأیید کند.

 • گزارش پیوند کنسول جستجوی گوگل که پیوندهای بسیار کمتری را نشان می دهد
  کنسول جستجوی گوگل یک گزارش پیوند دارد و این گزارش پیوند در طول سال ها کمتر و کمتر مفید شده است. امروز صبح، به نظر می رسد گوگل یک به روز رسانی را انجام داده یا باگ دارد که در آن اکنون مردم تقریباً نیمی از تعداد پیوندهایی را که روز قبل دیده بودند می بینند. در برخی موارد، سئوکاران مشاهده می کنند که از صفر تا تعداد انگشت شماری لینک گزارش شده است.

 • گوگل: جوایز روزنامه نگاری سیگنال رتبه بندی جستجوی مستقیم نیستند
  همانطور که ممکن است به خاطر داشته باشید، گوگل یک سیستم رتبه بندی مرجع موضوعات خبری دارد که مدتی است وجود داشته است اما گوگل اخیراً آن را برای عموم فاش کرده است. دنی سالیوان، رابط جستجوی گوگل، در توییتر توضیح داد که برخی از «سیگنال‌های» فهرست‌شده در سند آن، «سیگنال‌های مستقیم» نیستند، بلکه روش‌هایی هستند که می‌توانید «خود ارزیابی کنید که آیا منبعی شهرت خوبی ایجاد کرده است».

 • مایکروسافت: بینگ چت برای کار بر روی هر مرورگر در یک یا دو هفته
  چندین هفته پیش، مدیر عامل بینگ، میخائیل پاراخین، گفت که بینگ چت به زودی بر روی هر مرورگری کار خواهد کرد – که برای اجرای بینگ چت نیازی به استفاده از Microsoft Edge نیست. خب، حالا او می‌گوید که ما فقط یک یا دو هفته فرصت داریم تا شروع شود.
 • چت بینگ در حالت تاریک چند هفته دیگر ارائه می شود
  در چند ماه گذشته، مایکروسافت گفته است که حالت تاریک به چت بینگ می‌آید. اما اکنون آنها یک جدول زمانی روی آن قرار می دهند – حالت تاریک برای چت بینگ اکنون تنها “چند هفته” فاصله دارد.

 • آب نبات اتاق کنفرانس Mikhail Parakhin Bing
  در اینجا چیزی است که من نمی دانستم، میخائیل پاراخین مایکروسافت، که مدیر عامل بینگ است، اتاق کنفرانس خود را دارد و در آن اتاق کنفرانس آب نبات های کاراملی چسبناک و خوشمزه دارد.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، بر موضوعات، ماستودون و آسمان آبی و شما می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و در اخبار گوگل و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

صنعت و تجارت

PPC

موبایل و صدا

محلی و نقشه ها

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.