خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 22 اوت 2022


در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

نظرسنجی اخیر نشان می دهد که بسیاری از سئوکاران در مورد به روز رسانی محتوای مفید آینده گوگل چندان نگران نیستند. Google تأیید کرد که API تحت تأثیر نمایه سازی کنسول جستجوی گزارش یک اشکال قرار نمی گیرد. گزارش نمایه سازی ویدیو اکنون به طور کامل در کنسول جستجوی گوگل فعال است. هنگامی که نظرات آنها پست نمی شود، گوگل به بازبینان ایمیل می فرستد. گوگل گفت فقط به این دلیل که شما آن را ننوشته اید، به این معنی نیست که به شما آسیبی نمی رساند. یک وبلاگ دیگر هم گذاشتم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • نظرسنجی: بسیاری از سئوکارها می گویند محتوایی که تولید می کنند مفید است و نگران کننده نیست
  همانطور که می دانید، گوگل به زودی به روز رسانی محتوای مفید گوگل را عرضه خواهد کرد و برخی از سئوکاران و صاحبان سایت را کمی در پیش گرفته است. اما نظرسنجی اخیر Aleyda Solis که در توییتر منتشر شده است نشان می دهد که تقریباً 50٪ از سئوکاران احساس می کنند محتوایی که تولید می کنند مفید است و بنابراین نگران این به روز رسانی الگوریتم نیستند.
 • Google: API با برچسب برچسب نمایه سازی کنسول جستجو تحت تأثیر قرار نگرفت
  هفته گذشته گزارش دادیم که کنسول جستجوی گوگل با یک اشکال شرم آور مواجه است که در آن صفحات را به عنوان فهرست شده گزارش می کند، در حالی که آن صفحات توسط جستجوی گوگل ایندکس نشده اند. دانیل ویزبرگ از گوگل تایید کرد، خبر خوب این است که API ابزار بازرسی URL تحت تأثیر این باگ قرار نگرفت.

 • اکنون 100% زنده گزارش نمایه ویدیوی کنسول جستجوی گوگل
  یک ماه پیش، گوگل به آرامی گزارش شاخص ویدیو را در کنسول جستجوی گوگل منتشر کرد. اکنون که عرضه کامل شده است، گوگل صبح امروز در توییتر اعلام کرد.

 • Google Maps: نظر شما از طریق ایمیل ارسال نشده است
  Google Maps اکنون به بازبین‌ها اطلاع می‌دهد که نظرشان پست نشود. ایمیل می گوید “نظر شما پست نشده است” و دلیل آن را توضیح می دهد. در مورد زیر، گوگل گفت که سیستم‌ها و فرآیندهای تعدیل آن بررسی را جعلی می‌دانند.
 • گوگل: فقط به این دلیل که شما آن را ننوشته اید، به این معنی نیست که گوگل آن را در مقابل شما حساب نمی کند
  جان مولر از گوگل توضیح داد که گوگل واقعاً اهمیتی نمی‌دهد که چه کسی محتوای سایت شما را نوشته است و گفتن اینکه شخص دیگری آن را نوشته و شما آن را ننوشته‌اید، شما را از مسائل رتبه‌بندی مرتبط با کیفیت آن محتوای شخص ثالث نجات نمی‌دهد.

 • Vlog #186: Jill Fecher در مورد ایجاد شرح شغل خود در یک آژانس بازاریابی دیجیتال
  جیل فچر مدیر ارشد رشد Cypress North است و ما در مورد سابقه کاری و تجربه قبلی او در رسانه های سنتی صحبت کردیم. ما در مورد چگونگی پیوستن او به Cypress North و دلیل پیوستن او به آن شرکت صحبت کردیم. او دوست دارد که چگونه کار کردن در یک شرکت کوچکتر برای انجام حرکات سریعتر و زیرک بودن آسانتر است.

 • یخچال کوچک ایسلند در گوگل
  در اینجا یک مورد جالب در دفتر گوگل شیکاگو وجود دارد. فکر می‌کنم این عکس یک یخچال کوچک است که می‌گوید «ساخت‌شده از ایسلند» و سپس تمام این مضمون را دارد. به نظر می رسد یک پروژه بچه است؟

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع