خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 22 دسامبر 2022

ویژگی های جستجو

بازخورد:

موبایل و صدا

فقط یک به روز رسانی برای شما، نتایج جستجوی گوگل هنوز بسیار آشفته است، من نگاهی به چند هفته گذشته دارم. گوگل گفت تعداد کلمات در هر بخش به سادگی یک چیز نیست. گوگل می گوید اگر بخواهید می توانید از یک فایل robots.txt برای همه سایت های بین المللی خود استفاده کنید. Bing sill به زودی به عامل کاربری جدید BingBot برای 100٪ از همه خزیدن ها تغییر می کند. و گوگل در مورد سازگاری بیشتر ماستودون برای موتورهای جستجو صحبت کرد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرسانی محتوای مفید Google و به‌روزرسانی هرزنامه پیوندی همچنان باعث آشفتگی SERP می‌شود
  همانطور که می‌دانید، به‌روزرسانی محتوای مفید دسامبر 2022 و به‌روزرسانی هرزنامه پیوند در حال حاضر در دسترس هستند. در واقع، به نظر می رسد که به روز رسانی محتوای مفید به زمان بیشتری برای انجام کار خود نیاز دارد. با نگاهی به چند هفته گذشته، نتایج جستجوی گوگل، بسیار ناپایدار بوده است.
 • گوگل: الگوریتم جستجوی ما به کلمات در هر بخش نگاه نمی کند
  جان مولر از گوگل در Mastodon گفت که الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل به کلمات در هر بخش یا تعداد کلمات در بخش های مختلف صفحه شما نگاه نمی کند.

 • Google: می‌توانید از Robots.txt برای همه سایت‌های بین‌المللی خود استفاده کنید
  گری ایلیز از گوگل در لینکدین گفت که اگر بخواهید می توانید از یک فایل robots.txt برای تمام سایت های بین المللی خود استفاده کنید. او اضافه کرد که نمی‌گوید این ایده خوبی است، بلکه از نظر فنی، می‌توانید robots.txt خود را از این طریق پیاده‌سازی کنید.

 • بینگ در اوایل ژانویه به طور کامل به عامل کاربری جدید BingBot تغییر خواهد کرد
  از ماه آوریل، بینگ به آرامی یک عامل کاربری جدید BingBot را آزمایش می کند و به آرامی آن را در درصدهای بیشتری از خزیدن در طول سال عرضه می کند. Fabrice Canel از مایکروسافت گفت در حالی که BingBot جدید هنوز فقط 50٪ از تمام خزیدن ها را انجام می دهد، در اوایل ژانویه به 100٪ از تمام خزیدن ها منتقل می شود.

 • نظرات گوگل در مورد ساخت Mastodon بیشتر برای موتورهای جستجو
  موضوع جالبی در Mastodon وجود دارد که در آن دنی سالیوان و جان مولر که هر دو در گوگل کار می‌کنند، در مورد دوست‌داشتن بیشتر Mastodon برای موتورهای جستجو صحبت می‌کنند. این موضوع توسط Gabe Rivera از Techmeme شروع شد، زمانی که او راهی برای جستجوی Mastodon می‌خواست.

 • گروه‌های برنامه‌نویس Google Shades
  در اینجا جعبه ای از عینک آفتابی یا عینک تبلیغاتی ارزان قیمت با آرم GDG بر روی آنها است. این برای یک رویداد Google Developer Groups به نوعی است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

محلی و نقشه ها

لینک ها و بازاریابی محتوا

PPC

سئو