خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 22 نوامبر 2022

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

PPC

سئو

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

ویژگی های جستجو

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

موبایل و صدا

جستجوی دیگر

بازخورد:

محلی و نقشه ها

لینک ها و بازاریابی محتوا

گوگل اکنون به‌روزرسانی‌ها/سیستم‌های رتبه‌بندی خود را که از آنها استفاده می‌کنند و برخی از موارد قابل توجهی که بازنشسته شده‌اند را مستند کرده است. گوگل همچنین یک خط مشی جدید برای هرزنامه جستجو به نام سیاست دور زدن را اضافه کرد. گری ایلیس از گوگل، آدرس‌هایی را درخواست کرد که باید ایندکس شوند، اما کشف می‌شوند و ایندکس نمی‌شوند. گوگل اعلام کرد که آخرین دسته از سایت‌هایی که در ایندکس اول موبایل نیستند به زودی منتقل خواهند شد. Google AdSense یک برنامه بتا دروازه آگهی پاداش جدید راه اندازی کرد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرسانی‌های رتبه‌بندی جستجوی اسناد Google به عنوان سیستم‌ها. برچسب‌ها الگوریتم‌های قابل توجه زنده یا بایگانی‌شده
  گوگل سند جدیدی به نام راهنمای سیستم رتبه بندی جستجوی گوگل منتشر کرده است. این سند به‌روزرسانی‌های رتبه‌بندی «قابل توجه» را که در حال حاضر برای جستجوی Google فعال و در حال اجرا هستند و همچنین برخی از به‌روزرسانی‌های تاریخی که دیگر استفاده نمی‌شوند یا در الگوریتم‌های دیگر گنجانده شده‌اند، نشان می‌دهد.
 • خط مشی جدید هرزنامه گوگل: دور زدن خط مشی
  گوگل یک خط مشی جدید هرزنامه را برای دور زدن خط مشی ها اضافه کرده است. بخش جدید به سند سیاست های هرزنامه گوگل اضافه شد و اساساً می گوید اگر سعی کنید سیاست های هرزنامه گوگل را دور بزنید، می توانید جریمه شوید.
 • گوگل نمونه هایی از URL هایی را می خواهد که باید ایندکس شوند اما کشف می شوند – در حال حاضر ایندکس نشده اند
  گری ایلیز به شبکه اجتماعی بازگشته است، نه توییتر، بلکه در Mastodon و او نمونه هایی از URL هایی را درخواست کرد که فکر می کنید باید ایندکس شوند اما در عوض به شما وضعیت Discovered را می دهند، در حال حاضر در کنسول جستجوی گوگل ایندکس نشده اند.
 • گوگل: آخرین دسته از سایت‌ها که به نمایه‌سازی Mobile-First منتقل می‌شوند به زودی، دوباره
  یک بار دیگر، جان مولر از گوگل گفت که آخرین دسته از سایت‌هایی که هنوز با استفاده از نمایه‌سازی دسکتاپ ایندکس می‌شوند، به زودی به فهرست‌بندی اولین موبایل منتقل خواهند شد. جان این را صبح امروز در توییتر گفت و گفت: “آخرین دسته از سایت ها به زودی منتشر می شوند.”
 • Google AdSense Rewarded Ad Gate بتا
  Google AdSense در حال آزمایش یک نوع تبلیغ جدید برای ناشران به نام Rewarded Ad Gate برنامه بتا است. این برنامه چیزی است که گوگل در AdMob دارد و اساساً به شما امکان می دهد به برخی از بازدیدکنندگان “وفادار” خود با تبلیغات طولانی تر، حتی تبلیغات قابل پخش خدمات ارائه دهید.

 • استن، دایناسور میهن پرست گوگل
  استن دایناسور گوگل است و اگر این عکس های جستجوی روز را تماشا کرده اید، اغلب Stand را در لباس پوشیده دیده اید. در اینجا او لباس ارتش ایالات متحده، نیروی هوایی و غیره را احتمالاً برای Veter پوشانده بود

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی: