خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 22 ژوئیه 2022


در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

Google Ads به زودی به طور خودکار برخی از کمپین‌های Performance Max را ارتقا می‌دهد. گوگل گفت هنوز هیچ مزیتی در سئو برای استفاده از یک آدرس IP منحصر به فرد وجود ندارد. گوگل یک ویدیوی بسیار ابتدایی در مورد سئو و رتبه بندی منتشر کرد. جستجوی گوگل در حال آزمایش اخبار موضوعی پرطرفدار است. گوگل جعبه پاسخ پیشگیری از خودکشی خود را به روز کرد. من خلاصه ویدیویی هفتگی SEO را پست کردم، که بسیار مملو از اخبار بود – حتما مشترک شوید. همگی آخر هفته خوبی داشته باشید.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • ارتقای خودکار Google Ads به حداکثر عملکرد برای کمپین های خرید هوشمند
  گوگل ادز اعلام کرد که گوگل فرآیند «ارتقای خودکار» حساب‌ها را به Performance Max برای کمپین‌های خرید هوشمند آغاز خواهد کرد. ارتقای خودکار به تدریج پیشرفت می کند و در ماه سپتامبر برای اکثر تبلیغ کنندگان به پایان می رسد.
 • جعبه اخبار موضوعات پرطرفدار جستجوی Google در تلفن همراه
  به نظر می‌رسد جستجوی Google در حال آزمایش بخش جدید «موضوعات پرطرفدار» برای برخی از سؤالات خبری در جستجوی Google در تلفن همراه است. این بخش «موضوعات پرطرفدار» به شما امکان می‌دهد پرس و جوی خود را بر اساس موضوعاتی مانند آب و هوا، جرم و جنایت، ورزش، سیاست یا سایر دسته‌های اخبار پرطرفدار برای آن عبارت جستجو کنید.

 • Google Super Basic Video در مورد سئو
  کانال سازندگان گوگل یک ویدیوی فوق العاده ابتدایی در مورد سئو و نحوه رتبه بندی محتوای خود در جستجوی گوگل منتشر کرده است. این چهار نکته اساسی را پوشش می دهد و همه آن را بسیار آسان می کند. کل ویدیو کمتر از 4 دقیقه است.

 • گوگل باز هم می گوید آدرس های IP منحصر به فرد به شما مزیت رتبه بندی گوگل نمی دهد
  جان مولر از گوگل بار دیگر در توییتر گفت: “استفاده از آدرس IP مشترک برای اهداف رتبه بندی SEO و جستجوی گوگل خوب است”. وی افزود: استفاده از یک آدرس IP منحصر به فرد هیچ مزیتی برای سئو ندارد.

 • جستجوی گوگل جعبه پیشگیری از خودکشی را با گزینه های جدید به روز می کند
  گوگل کادر پیشگیری از خودکشی را در نتایج جستجوی خود با شماره خط تلفن جدید و گزینه پشتیبانی چت به روز کرده است. گوگل توضیح داد: «در حالی که گوگل برای سال‌ها اطلاعات پیشگیری از خودکشی را در بالای نتایج جستجوی مرتبط گنجانده است، این خط تلفن جدید کمک می‌کند تا افرادی که در ناراحتی‌های عاطفی هستند و به دنبال حمایت سلامت روان هستند، کمک بگیرند.»

 • بازی Catch With Dog و Google Ball
  این ویدیویی است که من در اینستاگرام از چند داگلر، سگ های گوگل، در حال بازی با یک کارمند گوگل، کارمند گوگل، با توپ گوگل پیدا کردم.
 • جستجوی اخبار Buzz خلاصه ویدیو: اشکالات Google با نمایه سازی، تبلیغات، تجزیه و تحلیل، و موارد دیگر، افراد همچنین درخواست پاسخ، پیام رسانی خودکار، بررسی کلاهبرداری ها و موارد دیگر
  گوگل در این هفته باگ های زیادی داشت که برخی از آنها واقعاً بزرگ بودند، از جمله ایندکس نکردن محتوای جدید برای یک روز در جستجوی گوگل. توجه داشته باشید، مدت کوتاهی پس از باگ ایندکس‌سازی، شایعاتی درباره به‌روزرسانی الگوریتم گوگل شنیده می‌شود، اما ممکن است مرتبط باشد…

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع