خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 23 دسامبر 2022

لینک ها و بازاریابی محتوا

صنعت و تجارت

محلی و نقشه ها

سئو

گوگل در حال آزمایش یک رابط دسکتاپ با صفحه گسترده تر برای جستجو است. گوگل همچنین برچسب های حمایت شده را روی دسکتاپ آزمایش می کند. گوگل در حال آزمایش یک ویژگی درباره چرخ فلک است. گوگل همچنین در حال آزمایش نمایش نمایه های کسب و کار محلی در Google Discover است. گوگل گفت که سایت‌های جریمه شده برای هرزنامه‌های هدایت‌شده نیازی به رد کردن ندارند. من همچنین خلاصه ویدیوی هفتگی SEO خود را با خلاصه هفته ارسال کردم. در نهایت، برای همه تعطیلات بسیار شاد، آرام و شاد آرزو می کنم – از اینکه بخشی از این انجمن هستید سپاسگزاریم!

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • جستجوی اخبار بازخوانی ویدیویی Buzz: دیگر به‌روزرسانی‌های اصلی Google در سال 2022 وجود ندارد، به‌روزرسانی محتوای مفید طولانی‌تر طول می‌کشد، تأثیر این به‌روزرسانی‌ها و موارد دیگر
  گوگل به ما گفت که در سال 2022 نباید منتظر به روزرسانی Core دیگری باشیم، بنابراین می توانید در مورد آن راحت باشید. گوگل اعلام کرد که انتشار این به روز رسانی محتوای مفید زمان بیشتری می برد…
 • تست جستجوی گوگل طراحی رابط کاربری جستجوی دسکتاپ جدید
  ما بسیاری از آزمایش‌های رابط کاربری Google را پوشش داده‌ایم، اما در اینجا نگاهی به رابط کاربری دسک‌تاپ جستجوی Google اصلاح‌شده شامل برخی از آزمایش‌هایی که قبلاً پوشش داده‌ایم، می‌دهیم. تست های لینک های سایت جدید را می بینید، افراد جدید نیز تست می پرسند، چهار ردیف چرخ فلک توییتر، جستجوهای مرتبط در سه ردیف و موارد دیگر.
 • گوگل برچسب حمایت شده را در تبلیغات جستجوی دسکتاپ آزمایش می کند
  گوگل در حال آزمایش نمایش برچسب تبلیغات جدید “اسپانسر” در نتایج جستجوی دسکتاپ است. گوگل دو ماه پیش برچسب تبلیغات حمایت شده جدید را در جستجوی تلفن همراه راه اندازی کرد و اخیراً آن را در Discover نیز آزمایش کرد و اکنون در رابط دسکتاپ نیز آن را آزمایش می کند.
 • تست های گوگل درباره چرخ فلک برای وب سایت ها
  گوگل در حال آزمایش یک ویژگی جستجوی جدید است تا اطلاعات بیشتری در مورد یک وب سایت به شما بدهد. این یک چرخ فلک “درباره” است که اطلاعات بیشتری درباره یک سایت، از جمله اطلاعات خود سایت و سایت های شخص ثالث را نشان می دهد.

 • آزمایش Google نمایش نمایه های کسب و کار محلی در Google Discover
  Google در حال آزمایش شامل فهرست‌های نمایه کسب‌وکار محلی در Google Discover است. این بخش جدید با نام «در این مقاله ذکر شده» وجود دارد که در آن Google می‌تواند فهرست کسب و کار محلی شرکت‌هایی را که در مقاله ذکر شده‌اند را نشان دهد.

 • گوگل: لینک های هرزنامه را نادیده بگیرید حتی زمانی که یک سایت مجرمانه به شما هدایت می شود
  توصیه گوگل از زمان پنگوئن 4.0 این بود که شما نیازی به رد کردن لینک ها ندارید زیرا لینک ها خنثی شده اند و در نهایت به شما کمک یا آسیب نرسانند. به طور خلاصه، گوگل آن لینک ها را نادیده می گیرد. جان مولر از گوگل گفت: این حتی برای زمانی که شخصی سایتی را که به دلیل پیوندهای هرزنامه به سایت شما جریمه شده است تغییر مسیر می دهد.

 • اتاق گوگل زنگ زده
  در اینجا عکسی از یکی از اتاق های دفتر Google سنگاپور آمده است. این یک اتاق زنگ زده است، خوب، حداقل به نظر می رسد بسیار یکپارچهسازی با سیستمعامل و باسن است و یک علامت وجود دارد که می گوید “آجیل زنگ زده” – بنابراین من فکر می کنم F است

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

موبایل و صدا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

PPC

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

جستجوی دیگر

بازخورد: