خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 24 مه 2023


در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

اخبار Google Marketing Live منتشر شده است، همه آنها هوش مصنوعی هستند، با تبلیغات در جستجوی جدید تجربه مولد، روشی جدید برای استفاده از هوش مصنوعی برای تولید تبلیغات، یک مرکز تجاری جدید Google، یک استودیوی جدید محصولات Google و بسیاری موارد دیگر. همچنین، گوگل در مورد یک سیستم رتبه بندی جستجوی قدیمی به نام مرجع موضوع به ما گفت. بینگ موتور جستجوی پیش‌فرض برای ChatGPT OpenAI خواهد بود. جستجوی گوگل یک اشکال داشت که منجر به کاهش ترافیک محتوای ویدیویی شد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • سیستم رتبه بندی مرجع موضوع جستجوی گوگل (جدید نیست)
  گوگل یک پست وبلاگ جدید در مورد یک سیستم رتبه بندی قدیمی که قبلاً درباره آن صحبت نکرده بود به نام “مرجع موضوع” منتشر کرد. در ابتدا، همه فکر می کردند که گوگل یک به روز رسانی الگوریتم رتبه بندی جستجوی جدید را اعلام می کند، اما نه، دنی سالیوان از گوگل در توییتر توضیح داد و گفت: “این سیستم جدیدی نیست که به تازگی راه اندازی شده است.”
 • Google Ads In Search Generative Experience – ظاهر آنها چگونه است
  گوگل دیروز در Google Marketing Live برخی از تبلیغات جستجوی حمایت شده از Google Ads را در Google Search Generative Experience به نمایش گذاشت. گوگل به این نکته اشاره کرد که این موقعیت ها و ویژگی های تبلیغات احتمالاً تغییر خواهند کرد زیرا Google به آزمایش این تجربه جستجوی جدید ادامه می دهد.

 • تجربه مکالمه Google Ads برای ایجاد تبلیغات جدید و دارایی های ایجاد شده به طور خودکار
  گوگل دیروز در Google Marketing Live مجموعه‌ای از ویژگی‌های هوش مصنوعی جدید را برای Google Ads اعلام کرد، از جمله ابزار مکالمه جدید Google Ads و همچنین بهبودهایی در دارایی‌های ایجاد شده خودکار (ACA) از جمله موارد دیگری که امروز در میزگرد موتور جستجو به آنها پرداختیم.

 • Google Merchant Center جدید بعدی جایگزین Merchant Center کلاسیک
  گوگل Google Merchant Center Next را معرفی کرد، نسخه ای سبک تر و کاربردی تر از Google Merchant Center در Google Marketing Live. گوگل افزود: “در حالی که ما در حال ساده سازی هستیم، ویژگی هایی که خرده فروشان بزرگتر به آنها اعتماد دارند به جایی نمی رسند.”

 • Google Ads Generative AI Performance Max & New Google Product Studio
  گوگل هوش مصنوعی مولد را برای Google Ads Performance Max و یک استودیوی محصول جدید گوگل عرضه خواهد کرد. این شرکت این دو تغییر اخیر را در Google Marketing Live به اضافه همه پوشش‌های دیگری که امروز با آن رویداد ارسال می‌کنیم، اعلام کرد.

 • جستجوی بینگ موتور جستجوی پیش‌فرض برای ChatGPT است
  مایکروسافت دیروز بسیاری از اخبار هوش مصنوعی را اعلام کرد، مانند گوگل ادز، اما خبر مهم حداقل برای ما این است که Bing Search اکنون موتور جستجوی پیش‌فرض برای ChatGPT OpenAI است.

 • اشکال جستجوی Google بین 4 تا 17 مه باعث ترافیک کمتری برای محتوای ویدیویی شد
  کنسول جستجوی گوگل تأیید کرد که در گزارش عملکرد ویدیویی در گزارش عملکرد بین 4 تا 17 مه دچار اشکال بوده است. به نظر می‌رسد گوگل این مشکل را در آینده حل کرده است، اما گزارش‌های شما بین 4 تا 17 می ممکن است به دلیل این باگ کمتر از حد معمول باشد.

 • نور میکروفون نئونی در دیوار سبز گیاه در دفتر Google تعبیه شده است
  این اتاق کنفرانس “اتاق سبز، هنرمند” در دفتر Google Nederland است و می توانید ببینید، بیرون آن اتاق یک دیوار گیاهی سبز رنگ با میکروفون LED نئونی است که دیوار را روشن می کند.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع