خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 25 اوت 2022


در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

شرکت جستجو تایید کرد که گوگل اکنون رسماً به‌روزرسانی محتوای مفید را ارائه می‌کند. ممکن است گوگل به‌روزرسانی دیگری را در 24 آگوست منتشر کرده باشد که مربوط به به‌روزرسانی محتوای مفید نیست. Google دستورالعمل‌های محتوا را به داده‌های ساختاری پرسش و پاسخ آموزشی اضافه کرد. گوگل گفته است که صفحات را با نظرات در فهرست قرار ندهید، در عوض مطمئن شوید که نظرات با کیفیت هستند. گوگل گفت دستورالعمل های ارزیابی کیفیت مجموعه ای از نکات رتبه بندی نیستند. گوگل از منابع در سراسر وب گسترش یافت.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرسانی محتوای مفید Google اکنون در حال انتشار است
  به‌روزرسانی محتوای مفید Google اکنون در حال انتشار است. ممکن است تا دو هفته طول بکشد تا به طور کامل عرضه شود. من در حال حاضر دارم این را با تلفن همراهم تایپ می کنم، اما می خواستم تا زمانی که در تعطیلات هستم این را دریافت کنم.
 • به روز رسانی الگوریتم جستجوی گوگل در 24 آگوست، اما آیا این به روز رسانی محتوای مفید بود؟
  همه ما انتظار داشتیم گوگل پست کند که آپدیت محتوای مفید اوایل این هفته منتشر شد اما امروز پنجشنبه است و گوگل هنوز آن را پست نکرده است. دیروز، چهارشنبه، 24 آگوست، دیدم که برخی از گفتگوها شروع شد.
 • Google از منابع در سراسر ویژگی وب گسترش یافت
  Google این کادر «از منابع سراسر وب» را دارد که سایت‌هایی را نشان می‌دهد که موضوع خاصی را در این نمای فهرست شبکه‌ای پوشش می‌دهند. می‌توانید برای گسترش و نمایش داستان‌های اخیر از آن سایت در مورد آن موضوع، روی یک سایت خاص کلیک کنید.

 • گوگل: دستورالعمل های ارزیابی کیفیت مجموعه ای از نکات رتبه بندی نیستند
  جان مولر از گوگل گفت که دستورالعمل های ارزیابی کیفیت گوگل “مجموعه ای از نکات رتبه بندی نیستند.” او گفت که دستورالعمل‌های ارزیابی‌کننده کیفیت «می‌تواند مفید» باشد، اما باز هم، آنها فقط فهرستی از نکات رتبه‌بندی نیستند.

 • گوگل: صفحات را با نظرات Noindex نکنید، فقط نظرات خوب را نگه دارید
  من عجیب هستم، من نظرات تولید شده توسط کاربر را دوست دارم و در حالی که هزاران وبلاگ آنها را در سنین مختلف حذف کردند، آنها را در اینجا نگه داشتم. من تمام تلاشم را می کنم تا نظرات اسپم را حذف کنم و نظراتی را که اسپم نیستند حفظ کنم. جان مولر از گوگل اخیراً گفته است که صفحات دارای نظرات را فهرست نمی کند، در عوض، نظرات اسپم را حذف می کند و نظرات خوب را حفظ می کند.

 • Google دستورالعمل‌های محتوا را به اسناد داده‌های ساختاریافته پرسش و پاسخ آموزشی اضافه می‌کند
  Google بخش جدیدی را برای دستورالعمل‌های محتوا به مستندات داده‌های ساختاریافته پرسش و پاسخ آموزش اضافه کرده است. گوگل سه دستورالعمل محتوای سطح بالاتر را در مورد این نوع داده های ساختاریافته اضافه کرد.

 • صندلی سگ کوچک و بزرگ گوگل
  من این سگ بامزه را دیدم، یک سگ واقعا کوچک، روی یک صندلی واقعا بزرگ گوگل و فکر کردم که برخی از شما دوستداران سگ به این عکس لبخند می زنید.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع