خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 25 نوامبر 2022

PPC

موبایل و صدا

محلی و نقشه ها

سئو

صنعت و تجارت

جستجوی دیگر

بازخورد:

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

تجزیه و تحلیل

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

ویژگی های جستجو

لینک ها و بازاریابی محتوا

روز شکرگزاری را به همه تبریک می گویم – اخبار جستجویی برای شما داریم. گوگل در حال آزمایش یک رابط کاربری جدید نیز هست. مناطق خدماتی پیشنهادی نمایه‌های کسب و کار Google فعال است. آیا می‌دانستید، مت کاتز، رئیس سابق هرزنامه گوگل، برای اثبات اینکه جستجوی گوگل می‌تواند هرزنامه شود، مبارزه کرد و اخیراً نیز در شکایت علیه ایلان ماسک برای توییتر کار کرده است. در نهایت، خلاصه ویدیوی هفتگی را گذاشتم – امیدوارم که دوست داشته باشید.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • گوگل: 60 درصد اینترنت تکراری است
  و فکر می کنید مشکل محتوای تکراری در سایت خود دارید؟ گوگل گفت: 60 درصد اینترنت تکراری است. گری ایلیس این اسلاید را روز گذشته در Google Search Central Live در سنگاپور پست کرد.
 • نمایه های کسب و کار Google اکنون مناطق خدمات پیشنهادی را ارائه می دهد
  وقتی یک نمایه کسب‌وکار Google ایجاد می‌کنید و اکنون به سمت ایجاد مناطق خدماتی می‌روید، ممکن است Google اکنون فهرستی از مناطق خدماتی پیشنهادی در منطقه شما را به شما ارائه دهد. فقط مراقب باشید زیرا این مناطق خدماتی پیشنهادی بر اساس مکان فعلی شما هستند، نه مکان کسب و کار.
 • گوگل آزمایش می کند افراد جدید همچنین از رابط کاربری می پرسند
  Google در حال آزمایش طراحی، چیدمان و تجربه کاربری جدید برای افرادی است که در نتایج جستجوی Google نیز باکس می‌پرسند. این رابط نتایج را در کنار هم قرار داده و در بالا انباشته شده است و پس از کلیک بر روی یک نتیجه، پاسخ را در یک کادر سایه دار بارگذاری می کند.
 • دعوای مت کاتز با سرگی برین و لری پیج در جستجوی گوگل ممکن است اسپم شود
  برخی از شما ممکن است بدانید که در روزهای اولیه گوگل، سرگئی برین و لری پیج، بنیانگذاران گوگل، می گفتند که جستجوی گوگل در برابر هرزنامه های جستجو مصون است. مت کاتس، رهبر سابق هرزنامه جستجوی گوگل، اخیراً در Reddit گفت که او در واقع باید با بنیانگذاران مبارزه کند تا ثابت کند که گوگل واقعاً هرزنامه پذیر است.

 • گری ایلیز در حال خوردن غذاهای ژاپنی
  فقط به این دلیل که برخی از ما از لبخند گری ایلیز (از گوگل) سیر نمی شویم – در اینجا او در حال خوردن برخی غذاهای ژاپنی، به ویژه تسومن، سوبا و تونکاتسو، لبخند می زند.
 • جستجوی اخبار Buzz خلاصه ویدئو: به‌روزرسانی‌های آخر هفته Google، EAT برای همه پرسش‌ها، به‌روزرسانی‌های Google مستند شده، خط‌مشی جدید هرزنامه و موارد دیگر
  احتمالاً گوگل یک به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی آخر هفته دیگر را انجام داده است، من یک الگو را در اینجا می‌بینم. هیونگ جین کیم از گوگل گفت EAT برای همه پرس و جوها استفاده می شود، نه فقط YMYL. گوگل به روز رسانی های جستجوی قابل توجه خود را مستند کرده است، آنها اکنون سیستم ها را …
 • GoogleBot اکنون می تواند از خارج از ایالات متحده خزید – نه به طور کامل
  Gary Illyes از Google دیروز در Google Search Central Live در سنگاپور اعلام کرد که Googlebot، Google، اکنون می تواند از خارج از ایالات متحده بخزد. او گفت، طبق گزارش‌ها، سیستم مدیریت این مورد در حال حاضر فعال است اما ممکن است در همه موارد استفاده نشود یا اصلاً برای سایت شما استفاده نشود.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی: