خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 25 ژوئیه 2022


در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

Google’s Things to Know از نتایج جستجوی دسکتاپ حذف شده است. Google Local Services Ads اکنون سه فهرست را از دو فهرست در تلفن همراه نشان می دهد. اما تبلیغات خدمات محلی نیز مملو از لیست‌ها و بررسی‌های جعلی هستند. چرخ فلک محصول Google محتوای بررسی محصول را در «در این فهرست‌ها ظاهر می‌شود» نشان می‌دهد. گوگل در حال آزمایش منوی نوار جستجو با اصلاحات جستجو است. و من یک وبلاگ دیگر را با Jaimie Clark پست کردم، این یکی در به روز رسانی Google Products Reviews، و Jon Clark، در مورد SEO برای استارتاپ ها.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google نوار جستجو را با اصلاحات ترکیب شده با ناوبری عمودی آزمایش می کند
  Google در حال آزمایش نوار جستجو است، جایی که معمولاً گزینه‌های جستجوی عمودی مانند ویدیوها، نقشه‌ها، تصاویر، خرید، اخبار و غیره را می‌بینید – اما همچنین اصلاحاتی را برای جستجوهای خود نشان می‌دهد.
 • چرخ فلک محصولات Google نظرات محصول را در زیر نمایان می شود در این لیست ها نمایش می دهد
  Google بخشی به نام «در این فهرست‌ها ظاهر می‌شود» دارد که به شما نشان می‌دهد در کدام محتوای بررسی محصول (یا لیست‌های مقایسه) محصول مورد نظر شما ذکر شده است. این هم روی دسک تاپ و هم در موبایل کار می کند و پس از کلیک بر روی یک محصول در چرخ فلک محصول یا شبکه محصول در تلفن همراه نمایش داده می شود.
 • تبلیغات سرویس محلی Google با بررسی‌های جعلی فراوان
  تبلیغات خدمات محلی Google قرار است توسط شخصی که با Google قرارداد دارد بررسی، تضمین و بازبینی شود. اما ظاهراً بررسی‌ها در بسیاری از تبلیغات خدمات محلی مملو از نظرات جعلی هستند.

 • Google اکنون سه لیست تبلیغات خدمات محلی را نشان می دهد
  گوگل اکنون سه لیست تبلیغات خدمات محلی را در رابط کاربری موبایل و دسکتاپ نشان می دهد. پیش از این، گوگل دو لیست تبلیغات خدمات محلی را نشان می داد، اما همانطور که لن در توییتر اشاره کرد، گوگل اکنون سه لیست را نشان می دهد. رابط دسکتاپ مدتی است که دارای سه مورد بوده است، اما موبایل معمولاً تنها دو لیست را نشان می دهد.

 • RankRanger: چیزهایی که باید بدانید گوگل دیگر در جستجوی دسکتاپ نمایش داده نمی شود
  طبق داده‌های RankRanger، کادر Google Things To Know که در Google I/O اعلام شد و در نهایت برای حدود 1% از پرس‌و‌جوهای دسک‌تاپ نشان داده شد، اکنون دیگر برای هیچ درخواست دسکتاپ نمایش داده نمی‌شود.
 • Vlog #183: Jaimie Clark در بررسی محصولات گوگل به روز رسانی و Jon Clark در مورد SEO برای استارتاپ ها
  جیمی و جان کلارک برای بازدید آمدند و همه ما درباره سئو و موارد دیگر صحبت کردیم. جیمی کلارک معاون SEO در سنترفیلد است، او قبلاً رئیس سئو در Wirecutter، یک شرکت نیویورک تایمز بود.

 • Google Pier 57
  ماه‌ها پیش، گوگل منطقه پارک جدید خود را در شهر نیویورک به نام Google Pier 57 افتتاح کرد. Google رویدادهای رسانه‌ای را در آنجا میزبانی می‌کند، که من هنوز دعوتی را برای آن قبول نکرده‌ام. اما اینجا یک عکس از G

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع