خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 26 آوریل 2023

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

PPC

ویژگی های جستجو

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

لینک ها و بازاریابی محتوا

سئو

به‌روزرسانی بررسی‌های Google در آوریل 2023 به پایان رسیده است و اوه پسر، اگر پایانی قوی داشت، ما همه چیزهایی را که باید درباره به‌روزرسانی بدانید برای شما دریافت کردیم. به نظر می رسد گوگل امروز برخی از مشکلات نام سایت را برطرف کرده است، آن را بررسی کنید. ممکن است گوگل دوباره عناوین بیشتری را در نتایج جستجو بازنویسی کند. بینگ چت برای برخی از دسته‌ها بیش از 3 برابر عدم مشارکت خود را کاهش داد. گوگل و مایکروسافت درآمد و درآمدهای تبلیغاتی گوگل را اعلام کردند در حالی که تبلیغات بینگ 10 درصد افزایش یافت (اما رشد نکرد).

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرسانی مرورهای Google در آوریل 2023 منتشر شد
  انتشار به‌روزرسانی نظرات Google آوریل 2023 دیروز بعدازظهر در 25 آوریل 2023 به پایان رسید. انتشار این به‌روزرسانی بررسی‌های گسترده، که فراتر از محصولات است، که در ابتدا در 12 آوریل 2023 آغاز شد، 13 روز و دو ساعت طول کشید.
 • به روز رسانی جستجوی گوگل برخی از نام های مشکل ساز سایت را رفع می کند
  گوگل برای رفع برخی، اما نه همه، نام‌های مشکل‌ساز سایت در فهرست‌های نتایج جستجوی گوگل، به‌روزرسانی منتشر کرده است. این چند روز پس از آن صورت می‌گیرد که گوگل از افرادی که متوجه شده‌اند نام سایتی که گوگل فهرست کرده نادرست است یا آن چیزی نیست که انتظار داشتند ببینند، بازخورد درخواست کرد.
 • آیا جستجوی گوگل دوباره عناوین بیشتری را بازنویسی می کند؟
  برخی از سئوکارها مشاهده می‌کنند که گوگل عناوین بیشتری را به چیزی کوتاه‌تر و شاید کمتر توصیفی از آنچه که ترجیح می‌دهند در نتایج جستجوی گوگل نمایش دهند، بازنویسی می‌کند.
 • چت بینگ، بیش از 3 برابر برای فاجعه آمیزترین رده ها، عدم تعامل را کاهش می دهد
  میخائیل پاراخین، مدیر عامل مایکروسافت بینگ، گفت: مایکروسافت تعداد عدم مشارکت در چت بینگ را برای فاجعه بارترین دسته خود بیش از سه برابر کاهش داده است.

 • درآمد تبلیغات گوگل ثابت در حالی که درآمد تبلیغات مایکروسافت بینگ 10 درصد افزایش یافت
  هم گوگل و هم مایکروسافت دیشب درآمدهای سه ماهه اول 2023 را گزارش کردند و تا کنون به نظر می رسد وال استریت از نتایج راضی است. اما اگر نگاه کنید، درآمد تبلیغات گوگل نسبت به سال گذشته ثابت (کمی کاهش) بوده است، در حالی که تبلیغات مایکروسافت بینگ 10 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

 • کارمندان گوگل بیش از 250 ساندویچ کره بادام زمینی و ژله درست می کنند
  در اینجا عکسی از برخی از کارمندان Google است که وقت خود را به Google در یخچال و شربت خانه چلسی در شهر نیویورک اهدا می کنند و بیش از 250 ساندویچ کره بادام زمینی و ژله درست می کنند.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

جستجوی دیگر

بازخورد:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع