خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 26 دسامبر 2022


در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

این آخر هفته کریسمس برای نوسانات جستجوی گوگل، تعطیلات آرام تری بود. جان مولر گوگل برای 15 سال متوالی پشتیبانی سئو را در کریسمس ارائه کرد. گوگل در مورد نقض امنیتی LastPass مشاوره سئو ارائه کرد. گوگل در حال رفع اشکال محتوای SXG در جستجوی گوگل است. آیا معروف بودن به شما کمک می کند تا از گوگل پشتیبانی سئو را دریافت کنید؟ در نهایت، وبلاگ نهایی را با جسیکا بود ارسال کردم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • آخر هفته کریسمس آرام تر برای نتایج جستجوی گوگل
  آخر هفته گذشته، آخر هفته کریسمس، بسیار آرامتر از مدتی بود که در دنیای نوسانات جستجوی گوگل داشتیم. این چیز خوبی است زیرا ما واقعاً می خواهیم شاهد به روزرسانی دو الگوریتم رتبه بندی گوگل قبل از پایان سال باشیم.

 • رفع اشکال Google با جستجو در حافظه پنهان و ارائه SXG (Signed Exchange)
  گوگل هفته گذشته تایید کرد که در حال کار بر روی اصلاح با SXG، صرافی‌های امضا شده و عدم کارکرد صحیح در جستجو است. به طور خاص، گوگل آنها را در جستجوی گوگل به عنوان صفحات HTML معمولی ارائه می دهد، نه به عنوان مبادلات امضا شده.

 • گوگل در مورد نقض امنیت LastPass مشاوره سئو ارائه می دهد
  همانطور که ممکن است برخی از شما بدانید، LastPass یک نقض امنیتی بسیار بزرگ داشت که بسیار نگران کننده است. اما خارج از مسائل مربوط به رمز عبور، سئوکاران باید در مورد این مشکل امنیتی چه چیزی را در نظر بگیرند؟ جان مولر از گوگل خاطرنشان کرد که نشانی‌های اینترنتی وب‌سایت در نقض رمزگذاری نشده بودند و بنابراین می‌توانند توسط ربات‌ها منتشر و به آن دسترسی داشته باشند.

 • آیا معروف بودن در اینترنت به دریافت پشتیبانی سئو از گوگل کمک می کند؟
  من این موضوع را در Mastodon دیدم که در آن جان مولر و دنی سالیوان از گوگل به تیم بری اسطوره اینترنت در مورد برخی از مشکلات سئو که در جستجوی گوگل داشت کمک می کردند. بله، او دو کارمند گوگل را به او کمک کرد، که نادر است، اما قبلاً اتفاق افتاده است.

 • جان مولر از Google در کریسمس دوباره پشتیبانی وب‌مستر ارائه می‌کند (نسخه 2022)
  هر سال جان مولر از گوگل تلاش زیادی می کند تا به سوالات مربوط به سئو پاسخ دهد و فقط کریسمس را در شب کریسمس و روز کریسمس به افراد جامعه تبریک بگوید. او حداقل از سال 2017 این کار را انجام داده است، بنابراین پنج سال و با قدرت پیش می رود، و دوباره این کار را در کریسمس انجام داده است.
 • وبلاگ شماره 203: جسیکا بود در انتقال نقش خود به عنوان یک بازاریاب دیجیتال و مشتری
  در قسمت اول، ما در مورد تاریخچه حرفه ای جسیکا بود صحبت کردیم و در قسمت دوم، بیشتر در مورد اینکه چگونه او مجبور شد نقش و شغل خود را تغییر دهد، زیرا آژانسش از یک تیم کوچک به یک تیم متوسط ​​تبدیل شد…

 • Lizzi’s Crochet Googlebot & Crawley برجسته هستند
  قبلاً تعدادی از کارهای لیزی ساسمن از قلاب بافی گوگل را دیده بودیم. ما چند ربات گوگل و عنکبوت های قبلی را دیدیم که کرالی نامیده می شود. حالا او چند عکس جدید ساخت و عکس ها را برای دانلود در Unsplash قرار داد.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع