خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 26 ژانویه 2023

موبایل و صدا

لینک ها و بازاریابی محتوا

صنعت و تجارت

ویژگی آزمایشی ایده‌های محتوای کنسول جستجوی Google ممکن است در ۲۸ مارس از بین برود. Google Business Profiles اکنون موجودی خودکار خودروها را برای فروش برای همه نمایندگی‌های ایالات متحده اجازه می‌دهد. گوگل در حال آزمایش نشان فروشگاه مورد اعتماد جدید در نتایج جستجو است. گوگل یک مطالعه موردی جدید SEO را منتشر کرد، بعد از اینکه گفتم این کار را نمی‌کنند، در مورد SEO ویدیو با Vimeo. منوی کشویی مایکروسافت بینگ برای نتایج تصویر با گزینه های جدید کاوش و جمع آوری.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • آیا ایده‌های محتوای کنسول جستجوی Google در 28 مارس حذف می‌شوند؟
  دسامبر گذشته، گوگل را در حال آزمایش یک ویژگی آزمایشی به نام ایده‌های محتوا در Google Search Console گرفتیم. خوب، دیروز، گوگل دعوت‌نامه‌های بیشتری برای این ویژگی ارسال کرد، اما اشاره کرد که این ویژگی فقط تا ۲۸ مارس ۲۰۲۳ در دسترس است و سپس از بین می‌رود.

 • گوگل نشان فروشگاه معتمد جدید را آزمایش می کند
  Google در حال آزمایش طرح جدیدی برای نشان فروشگاه مورد اعتماد در نتایج خرید پولی است. برنامه فروشگاه‌های معتمد Google در سال 2012 به همه بازرگانان آمریکایی ارائه شد، همراه با آن نشانی در نتایج جستجو برای برجسته کردن آن فهرست‌ها وجود داشت.

 • گزارش: نمایندگی‌ها می‌توانند موجودی خودکار را در نمایه‌های کسب‌وکار Google فهرست کنند
  Google اکنون ویژگی موجودی خودرو یا خودکار خود را در نمایه های کسب و کار Google برای همه نمایندگی های وسایل نقلیه موتوری باز می کند. گوگل در سال 2021 آزمایش لیست خودروها را آغاز کرد و سپس در سال 2022 ویژگی خودروهای فروش را گسترش داد و اکنون برای همه نمایندگی ها باز است.
 • منوی جستجوی بینگ با کاوش و جمع‌آوری تصاویر به پایین باز می‌شود
  مایکروسافت بینگ در حال آزمایش یک رابط نوار جستجوی جدید در جستجوی تصویر است (من معتقدم) که در آن گزینه‌های جستجوی عمودی، مانند وب، ویدیوها، اخبار و غیره اکنون در یک نوار کشویی ارائه می‌شوند و بینگ یک “کاوش” و “کاوش” را اضافه کرده است. به جای آن گزینه collect” در سراسر نوار.
 • Google یک مطالعه موردی جدید SEO را منتشر می کند، این یکی از Vimeo On Video SEO
  چند هفته بعد از اینکه گفتم فکر می‌کنم گوگل انتشار مطالعات موردی SEO را متوقف می‌کند، گوگل یک مورد جدید را منتشر کرد. این یکی در مورد چگونگی بهبود سئوی ویدیویی Vimeo برای مشتریان خود است، به ویژه با استفاده از قانون indexifembedded همراه با noindex و افزودن داده های ساختاریافته.

 • تی شرت گلف گوگل توسط Google Designer
  اندی استوارت یک مدیر خلاق در گوگل است و این طرح تی شرت واقعا جالبی را که ساخته بود را منتشر کرد. او آن را تی شرت باشگاه گلف گوگل می نامد. شاید یک باشگاه گلف در گوگل وجود داشته باشد که او بخشی از آن است

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

سئو

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

ویژگی های جستجو

PPC

جستجوی دیگر

بازخورد:

تجزیه و تحلیل

محلی و نقشه ها