خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 26 ژوئیه 2022


در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

Google Maps خط مشی جدیدی در مورد عکس های ارسالی توسط کاربر دارد. Google Ads به طور خودکار برخی از کمپین ها را به اسناد مبتنی بر داده تغییر می دهد. گوگل گفت هیچ روش عینی برای شمارش لینک ها وجود ندارد. جستجوی Google اکنون خط مشی بازگشت را در برخی از درخواست های محصول نشان می دهد. فهرست‌های هتل‌های Google بخش جدید «ویژه‌شده در» را نشان می‌دهد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • گوگل: هیچ روش عینی برای شمارش لینک ها وجود ندارد
  جان مولر، از گوگل، چیزی را که قبلاً گفته بود تکرار کرد و در توییتر گفت: “هیچ روش عینی برای شمارش لینک ها وجود ندارد.” او این را در سال 2019 گفت: “شمارش صحیح لینک ها در وب از نظر فنی غیرممکن است و همه فقط تقریب ها و فرضیات متفاوتی را انجام می دهند.”

 • تبلیغات Google به طور خودکار برخی از اقدامات تبدیل را به اسناد مبتنی بر داده تغییر می دهد
  Google به برخی از تبلیغ‌کنندگان Google Ads ایمیل می‌فرستد که به طور خودکار برخی از اقدامات تبدیل خود را به اسناد مبتنی بر داده منتقل می‌کنند. گوگل در سپتامبر 2021 زمانی که برای اولین بار گفت از آخرین کلیک دور می‌شود، انتساب مبتنی بر داده را اعلام کرد.

 • Google Maps ممکن است تصاویر سلفی، تار یا با کیفیت پایین را حذف کند
  Google Maps معیارهای عکس‌ها و ویدیوهای خود را برای خط‌مشی محتوای Google Maps به‌روزرسانی کرده است. Google عکس‌های سلفی، تصاویر بسیار تاریک یا تار، ترکیب‌بندی‌های چرخش قابل‌توجه و استفاده از فیلترهایی که به‌طور چشمگیری نمایش مکان را تغییر می‌دهند، ممکن است از Google Maps حذف شوند.

 • جستجوی گوگل دوره بازگشت را در قطعات نتایج جستجو نمایش می دهد
  در چند هفته گذشته، گوگل یک خط قطعه جدید را برای برخی از سایت های تجارت الکترونیکی نمایش داده است که خط مشی دوره بازگشت آن محصول را نشان می دهد. بنابراین در قطعه اصلی نتیجه جستجو، Google “بازدیدهای x-days” را نشان می دهد.

 • فهرست‌های هتل‌های Google جدید در بخش برجسته شده است
  نتایج Google Hotel اطلاعات زیادی را در مورد فهرست یک هتل نشان می‌دهد، اما چیزی که فکر می‌کنم ممکن است جدید باشد بخشی به نام «ویژه‌شده در» است. این بخش مقالاتی را به شما نشان می دهد که به هتل اشاره می کنند، بنابراین می توانید نظرات شخص ثالث درباره هتل را بخوانید.

 • لوگوی سیب قرمز مارک گوگل با دارچین جی تزیین می شود
  در اینجا یک چیز منحصر به فرد گوگل قابل ویرایش است که در اینستاگرام پیدا کردم. این تزیینات سیب قرمز با مارک گوگل با آرم G ساخته شده از دارچین است.

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع