خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 27 سپتامبر 2022

لینک ها و بازاریابی محتوا

تجزیه و تحلیل

محلی و نقشه ها

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

سئو


توجه: این از قبل نوشته شده بود و قرار بود امروز پست شود، من در حال حاضر برای روش هشان آفلاین هستم.

منبع

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

موبایل و صدا

FYI – من دوشنبه و سه شنبه آفلاین هستم اما در اینجا یک خبرنامه از پیش برنامه ریزی شده با داستان های از پیش برنامه ریزی شده ای است که من نوشتم. این همه است.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • ونسا فاکس در روزهای اولیه کنسول جستجوی گوگل، ابزارهای وب مستر و نقشه سایت
  قبل از اینکه کنسول جستجوی گوگل وجود داشته باشد، گوگل وبمستر تولز بود، قبل از گوگل وبمستر تولز، نقشه سایت گوگل بود. برای گفتن این داستان، جان مولر و لیزی ساسمن با خالق اصلی این ابزار، ونسا فاکس، مصاحبه کردند.

 • آیا تبلیغات سرویس محلی Google شماره مجوزها را حذف کرد؟
  ممکن است Google شماره مجوز را از جزئیات کسب و کار در تبلیغات خدمات محلی حذف کرده باشد. من تعدادی از LSA ها را بررسی کردم و متوجه شدم که گوگل می گوید که آیا کسب و کاری از بررسی مجوز عبور کرده است یا نه، اما دیگر شماره مجوز را لیست نمی کند.
 • برچسب “وب” تست بینگ در قطعات نتایج جستجو
  مایکروسافت بینگ در حال آزمایش قرار دادن برچسبی در قطعه‌های نتیجه جستجو است که به شما می‌گوید آیا قطعه نتیجه جستجویی که به آن نگاه می‌کنید یک صفحه وب است یا چیز دیگری. این یک برچسب “وب” در سمت چپ قطعه نتیجه جستجو است.
 • گوگل: ما برای URL های حاوی کلمات کلیدی جریمه نمی کنیم
  جان مولر از گوگل گفت که جستجوی گوگل “برای URL های حاوی کلمات کلیدی جریمه نمی شود.” او گفت پر کردن کلمات کلیدی در URL های شما “اساسا هیچ تاثیری، مثبت یا منفی برای موتورهای جستجو ندارد.”

 • منطقه اتاق Google Wood
  این یک عکس تصادفی است که از دفتر Google زوریخ در یک منطقه، شاید یک ورودی، با تمام لهجه های چوبی پیدا کردم. من فکر می کنم بیشتر چوبی است با برخی لهجه ها، چراغ ها و نشانه ها.


 • نکته برنامه نویسی: Rosh Hashanah 5783 – سال نو یهودی مبارک و سالم
  این یک یادداشت برنامه نویسی است که دوشنبه و سه شنبه روش هاشانه، سال نو یهودی است و من دو روز آینده آفلاین خواهم بود. من دوشنبه و سه شنبه 5 شهریور و 7 شهریور آفلاین خواهم بود.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

صنعت و تجارت

PPC

بازخورد: