خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 27 مارس 2023

سئو

موبایل و صدا

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

PPC

ویژگی های جستجو

صنعت و تجارت

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

جستجوی دیگر

بازخورد:

فاکتورهای رتبه بندی جستجوی محلی جدیدی برای مطالعه بیشتر وجود دارد. Google Ads در حال آزمایش تیک تایید شده آبی در تبلیغات جستجو است. ممکن است Google News یک صفحه را قبل از نمایش آن در نتایج جستجو به طور کامل ارائه نکند. گوگل در حال حاضر به دنبال پشتیبانی از GA4 و AMP است. یکی از مدیران مایکروسافت گوگل بارد را به دلیل عدم استناد به منابع مورد تمسخر قرار داد و من بخش دیگری در وبلاگ خود با سم مایکلسون دارم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google Ads نشان های آبی را برای تبلیغ کنندگان تأیید شده در جستجو آزمایش می کند
  گوگل در حال آزمایش نشان دادن نمادها و برچسب‌های نشان آبی در برخی از تبلیغات جستجو برای تبلیغ‌کنندگانی است که توسط Google Ads تأیید شده‌اند. برچسب آبی یک دایره آبی با برجستگی ها و علامت چک در داخل آن است.
 • مطالعه رتبه بندی محلی برای سال 2023 از Whitespark
  افرادی که در Whitespark مطالعه فاکتورهای رتبه‌بندی محلی ۲۰۲۳ را در آنجا منتشر کرده‌اند، در آنجا از ده‌ها متخصص سئو محلی خواسته‌اند تا آنچه را که فکر می‌کنند مهم‌ترین سیگنال رتبه‌بندی برای بسته‌های محلی و رتبه‌بندی جستجوی محلی ارگانیک است، رتبه‌بندی کنند.
 • ممکن است گوگل یک مقاله خبری را قبل از نمایش آن در جستجو به طور کامل ارائه نکند
  گری ایلیز از گوگل گفت که در برخی موارد، ممکن است گوگل یک صفحه را قبل از نمایش آن در جستجوی گوگل یا اخبار گوگل به طور کامل ارائه نکند. بستگی به این دارد که آن محتوا چقدر به موقع باشد و گوگل چقدر سریع باید آن را فهرست و در جستجوی گوگل ارائه دهد.

 • گوگل در حال حاضر به دنبال پشتیبانی AMP در GA4 است
  همانطور که می دانید، Google Analytics 4 از ردیابی صفحات AMP پشتیبانی نمی کند. خوب، جینی ماروین، رابط تبلیغات گوگل، روز جمعه گفت که گوگل “در حال حاضر در حال بررسی آن است و به محض اینکه یک به روز رسانی را دریافت کنیم، به اشتراک می گذارد.”

 • Microsoft Exec گوگل را به دلیل عدم وجود نقل قول در Bard می سوزاند
  به عنوان یادآوری، زمانی که Google Bard را راه‌اندازی کرد، من و برخی دیگر به دلیل عدم وجود نقل‌قول و پیوند به منابع ارائه شده در پاسخ‌های آن، باز پس گرفته شدیم. یک مدیر اجرایی مایکروسافت با بیش از 21 سال، مایکل شچتر، معاون رشد و توزیع مایکروسافت، حتی Google Bard را در این مورد در آخر هفته به تمسخر گرفت.
 • Vlog #216: Sam Michelson در مورد هدف جستجو، ویژگی ها و مدیریت شهرت
  در بخش اول، ما در مورد اینکه سم مایکلسون کیست و تکنیک های توسعه کسب و کار او صحبت کردیم. در بخش دوم، ما به نرم افزار CRM و نحوه استفاده آنها از آن، از جمله نگاهی به یک نرم افزار جدید برای مدیریت شریک می پردازیم.

 • گوگل بول
  در اینجا مجسمه یک گاو نر در دفتر Google Haifa است، این عکس یک ماه پیش گرفته شده و در اینستاگرام منتشر شده است. بنابراین روز دیگر یک گاو گوگل داشتیم و حالا یک گاو گوگل.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.