خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 28 فوریه 2023

جستجوی دیگر

بازخورد:

سئو

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

محلی و نقشه ها

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

موبایل و صدا

صنعت و تجارت

گوگل اعلام کرد که ممکن است با ویژگی‌های چت هوش مصنوعی، Bard، راه خاص خود را برای ارسال ترافیک به ناشران داشته باشد. گوگل کمی در مورد بازیابی از به روز رسانی محتوای مفید صحبت کرد. Google Ads دارایی‌های ایجاد شده خودکار و اهداف جذب مشتری را به دست می‌آورد، اما هدف‌یابی «علاقه جستجو» و استثناهای «حضور یا علاقه» را حذف می‌کند. گوگل گفت که نویسندگی، پیوندها و انکارها بسیار کمتر از آنچه سئو فکر می کنند اهمیت دارند. و Microsoft Bing AI Chat این به روز رسانی کیفیت را امروز صبح راه اندازی کرد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Bing Chat AI v96 Live: توهمات کمتر و پاسخ های بیشتر
  مایکروسافت به‌روزرسانی‌های کیفی نسخه 96 چت هوش مصنوعی بینگ را در 28 فوریه به طور کامل راه‌اندازی کرد. کمی دیر است، اما زنده است و مواردی را که بینگ از پاسخ دادن امتناع می‌کند و موارد توهم در پاسخ‌ها را کاهش می‌دهد.
 • گری ایلیس گوگل: نویسندگی، پیوندها و انکارها کمتر از آنچه سئو فکر می کنند مهم است
  گری ایلیز از گوگل دیروز در PubCon یک سخنرانی کلیدی و یک جلسه پرسش و پاسخ ارائه داد و در حالی که سخنرانی اصلی چیزهای بسیار وانیلی بود، پرسش و پاسخ بسیاری از آنچه در گذشته در مورد نویسندگی، پیوندها و پیوندهای رد کردن گفته شده بود را دوباره تأیید کرد.
 • Google Ads دارایی های ایجاد شده به صورت خودکار را اضافه می کند و برخی از تنظیمات مکان یابی را از دست می دهد
  Google Ads اکنون از دارایی های ایجاد شده به صورت خودکار پشتیبانی می کند و هدف جدید جذب مشتری کاملاً فعال است. اما همچنین، در ماه مارس، هدف گیری “علاقه جستجو” و استثنای “حضور یا علاقه” دیگر در تبلیغات گوگل در دسترس نخواهد بود.

 • Google روش خاص خود را برای ارسال ترافیک به ناشران از طریق Bard/Chat دارد
  Google Bard و ویژگی‌های جستجوی مبتنی بر چت آن که هنوز در طبیعت دیده نشده‌اند، ممکن است راه منحصربه‌فرد خود را برای ارسال ترافیک ناشران داشته باشند که در ویژگی چت هوش مصنوعی بینگ منحصر به فرد است. بر اساس برخی پوشش‌های توییتری صحبت‌های او، گری ایلیس از گوگل این را دیروز در PubCon گفت.

 • گری ایلیز گوگل در حال بازیابی از به‌روزرسانی محتوای مفید
  گری ایلیز از گوگل در جلسه پرسش و پاسخ دیروز خود در PubCon گفت که در حالی که بازیابی از به روز رسانی محتوای مفید گوگل امکان پذیر است، همیشه نمی توانید به جایی که بودید برگردید.

 • قایق در دفتر Google Kirkland
  ما چند بار افرادی را در داخل این قایق در دفتر کرکلند، سیاتل دیده‌ایم، اما در اینجا یک عکس بیشتر از فضای بیرونی است که اخیراً در اینستاگرام پیدا کردم. گوگل همچنین قایق های پارویی در لندن دارد

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

PPC

تجزیه و تحلیل

لینک ها و بازاریابی محتوا