خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 28 ژوئیه 2022

PPC

صنعت و تجارت

جستجوی دیگر

بازخورد:

لینک ها و بازاریابی محتوا

موبایل و صدا

محلی و نقشه ها

گوگل دیروز به‌روزرسانی الگوریتم دیگری را منتشر کرد، به‌روزرسانی بررسی‌های محصول ژوئیه 2022 و ما یک پست اولیه در مورد آنچه تاکنون مشاهده کرده‌ایم داریم. Google Maps در حال آزمایش اسکرول بی نهایت است. عامل کاربری جدید BingBot اکنون مسئول خزیدن 5٪ از URL ها است. Google Merchant Center دیگر ورود به سیستم مورد نیاز را رد کرد و لیست‌های رایگان خرید را محدود کرد. ما مجموعه بزرگی از تغییرات و آزمایشات رابط کاربری مایکروسافت بینگ داریم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرسانی بررسی‌های محصول Google در جولای 2022 منتشر می‌شود – همه چیزهایی که تاکنون دیده‌ایم
  نسخه چهارم به‌روزرسانی بررسی‌های محصول Google در حال عرضه است – این به‌روزرسانی نامیده می‌شود – شما حدس زدید – به‌روزرسانی بررسی‌های محصول Google در جولای 2022. این به‌روزرسانی مانند به‌روزرسانی‌های قبلی، حدود دو تا سه هفته طول می‌کشد تا به طور کامل عرضه شود.

 • Google Merchant Center اکنون اجازه ورود به سیستم مورد نیاز و خرید محدود لیست های رایگان را می دهد
  Google خط‌مشی Google Merchant Center خود را به‌روزرسانی کرده است تا دیگر ورود به سیستم مورد نیاز را تأیید نکند و فهرست‌های خرید رایگان را محدود کند. گوگل در عوض گفت، گوگل آن‌ها را به‌عنوان فعال علامت‌گذاری می‌کند، اما ممکن است متوجه شود که محصولات «در Google دید محدودی دارند».
 • مایکروسافت: 5٪ از خزنده های BingBot BingBot جدید هستند
  فابریس کانل از مایکروسافت شب گذشته در توییتر گفت که 5 درصد از URL های دانلود شده از طریق عامل کاربری جدید BingBot هستند. برای بازگرداندن شما، در ماه آوریل، بینگ یک عامل کاربری جدید برای خزنده خود، BingBot، معرفی کرد.
 • نقشه های گوگل اسکرول بی نهایت را برای نتایج جستجو آزمایش می کند
  ما سال‌ها شاهد آزمایش نتایج جستجوی پیمایش بی‌نهایت جستجوی Google بوده‌ایم که حتی پیمایش پیوسته را در تلفن همراه به طور رسمی راه‌اندازی کرده است. اما اکنون شاهد آزمایش اسکرول بی نهایت گوگل مپ در رابط نتایج جستجو هستیم.
 • تست‌های جستجوی مایکروسافت بینگ و ویژگی‌های جدید
  با جستجوی مایکروسافت بینگ بین ویژگی‌ها و آزمایش‌های جدید، چیزهای زیادی در حال انجام است، به این نتیجه رسیدم که فهرستی سریع از آنها را در یک مکان جمع‌آوری می‌کنم. من 100٪ مطمئن نیستم که آیا همه اینها جدید هستند یا خیر، زیرا من آنقدر که در مورد گوگل هستم در بالای Bing نیستم، اما این موضوع ادامه دارد.

 • رستوران محلی تایلندی (یکی دیگر)
  در اینجا یک تجارت محلی دیگر وجود دارد، این یکی یک رستوران است که نام آن رستوران محلی تایلندی است. آیا این افراد واقعاً به این فکر نمی کنند که چگونه جستجوی Google و Maps نتایج جستجو را برمی گرداند؟

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

سئو

تجزیه و تحلیل

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع