خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 29 نوامبر 2022


در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

بسیاری از موارد سئوی محلی را برای شما دریافت کرده‌ایم، از جمله بررسی‌های طولانی‌تر و پرمخاطب‌تر معمولاً در پانل محلی رتبه‌های طولانی‌تر و بالاتری دارند. گوگل در حال آزمایش سرفصل های متعدد تبلیغات خدمات محلی است. نمایه‌های کسب و کار Google اکنون می‌تواند نشان دهد که چه مدت طول می‌کشد تا شخص ویرایش‌های شما را بازبینی کند. نمایه‌های کسب و کار Google همچنین می‌توانند مکان قبلی فهرست شما را نشان دهند. و گوگل چیزهایی که باید بدانید را در قالب چرخ فلک آزمایش می کند.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • مطالعه: بررسی‌های طولانی‌تر برای مدت طولانی‌تری در صدر فهرست‌های محلی Google باقی می‌مانند
  تیم جوی هاوکینز یک مطالعه رتبه‌بندی محلی کوچک دیگر در گوگل انجام داد و متوجه شد که بررسی‌های طولانی‌تر، بررسی‌های کلمه‌تر، به سمت بالای بررسی‌ها قرار می‌گیرند و همچنین برای مدت طولانی‌تری در آنجا می‌مانند.


 • نمایه‌های کسب‌وکار Google اکنون زمان بررسی برای برخی ویرایش‌ها را نشان می‌دهد
  Google اکنون ممکن است زمان لازم برای بررسی ویرایش درخواستی در نمایه‌های کسب و کار Google را به شما نشان دهد. بنابراین اگر مثلاً دسته‌بندی کسب‌وکارتان را ویرایش کنید، Google ممکن است به شما نشان دهد که این نوع ویرایش حدود 10 دقیقه طول می‌کشد تا توسط شخصی در Google بررسی شود.
 • نمایه کسب و کار Google می تواند مکان قبلی را یادداشت کند
  رابط کاربری جدید نمایه کسب‌وکار Google در جستجوی Google برای به‌روزرسانی فهرست محلی‌تان، می‌تواند مکان قبلی کسب‌وکارتان را قبل از اینکه بخواهید آن مکان را جابه‌جا کنید، نشان دهد. من فکر می کنم رابط قدیمی یک پین نقشه از مکان فعلی شما را در حالی که می خواهید آن را جابجا کنید به شما نشان می دهد، اما آن را به عنوان “قبلی” نشان نمی دهد.
 • تست‌های برچسب سرفصل تبلیغات سرویس محلی Google
  گوگل در حال آزمایش سرفصل های مختلف برای تبلیغات خدمات محلی است. دو مورد از آنها برچسب “تبلیغات” را نشان می دهند و یکی نشان نمی دهد، در حالی که همه آنها عناوین مختلفی را برای لیست های تبلیغاتی آزمایش می کنند.

 • گوگل فرمت چرخ فلک را برای دانستن چیزهایی آزمایش می کند
  گوگل در حال آزمایش ویژگی گسترش دهنده اصلاح جستجوی Things to know در قالب چرخ فلک است. به طور معمول، چیزهایی که باید بدانید در این قالب فهرست است، اما در اینجا گوگل آن را در قالب چرخ فلک آزمایش می کند.

 • Lizzi Sassman’s Dog با جان مولر در Google Video همبازی می شود
  به زودی منتظر یک ویدیو، یک ویدیوی کریسمس، از گوگل باشید، جایی که جان مولر شاید گزارش آب و هوای خبری خود را با موضوع کریسمس ارائه دهد. اما یک همبازی خاص در آن ویدیو ممکن است فقط لیزی ساسمن باشد

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع