خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 29 ژوئیه 2022

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

PPC

سئو

گوگل دیشب دستورالعمل های ارزیابی کیفیت جستجوی خود را PDF به روز کرده است، شما می خواهید آن را بررسی کنید. گوگل اکنون می‌گوید موارد حیاتی وب در صفحات بدون فهرست امتیازدهی نمی‌شوند. گوگل گفت سایت های تایید سن احتمالا در Google Discover نمایش داده نمی شوند. Google Maps نماهای هوایی، جزئیات بیشتر دوچرخه سواری و موارد دیگر را اضافه کرد. گوگل تایید کرد که جاسازی iframe با noindex به صفحه آسیبی نمی رساند. به علاوه من خلاصه هفتگی ویدیوی SEO را پست کردم، آن را بررسی کنید و مشترک شوید.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google دستورالعمل های ارزیابی کیفیت جستجو را در 28 ژوئیه به روز می کند
  گوگل فقط کمی بیش از 9 ماه از آخرین به‌روزرسانی، دستورالعمل‌های PDF خود را برای ارزیابی کیفیت جستجوی Google به‌روزرسانی کرده است. این سند همچنان کوچکتر می شود، از 175 صفحه در سال 2020 به 172 صفحه در سال 2021 و اکنون به 167 صفحه در سال 2022.

 • Google Core Web Vitals دیگر صفحاتی را با Noindex تحت تأثیر قرار نمی دهد
  در سال 2021، گوگل اعلام کرد که Core Web Vitals ممکن است بر اساس صفحاتی در سایت شما که نمایه نشده اند نیز درجه بندی شوند. خب، طبق یک سند راهنمای به روز شده Google، دیگر اینطور نیست. صفحه‌ای که فهرستی در آن وجود ندارد، دیگر در امتیازات Core Web Vitals و Google Page Experience شما لحاظ نمی‌شود.
 • Google: شرط تأیید سن ممکن است مانع از ظاهر شدن سایت در Google Discover شود
  دنی سالیوان از گوگل در توییتر گفت که او معتقد است سایت هایی که نیاز به تأیید سن دارند در Google Discover ظاهر نمی شوند. وی افزود که باید این موضوع را تایید کند، اما سه روز است که این موضوع را بیان کرده است.

 • Google: تعبیه Iframes با NoIndex صفحه شما را Index نمی کند
  این ممکن است برای بسیاری از افراد واضح باشد، اما تعبیه iframe می تواند برای بسیاری موضوع گیج کننده باشد. جان مولر از گوگل تایید کرد که اگر یک iframe حاوی متا نودکس را جاسازی کنید، منجر به حذف صفحه‌ای که iframe را در آن جاسازی می‌کنید از فهرست گوگل حذف نمی‌شود.

 • Google Maps برای افزودن نماهای هوایی، جزئیات بیشتر دوچرخه‌سواری و موارد دیگر
  Google Maps اعلام کرد که نماهای هوایی واقعی، اطلاعات مسیر دوچرخه سواری جدید، اعلان های جدید برای اشتراک گذاری موقعیت مکانی شما و موارد دیگر را اضافه می کند.
 • جستجوی اخبار Buzz خلاصه ویدیو: به‌روزرسانی بررسی‌های محصول Google در ژوئیه، دستورالعمل‌های ارزیابی‌کننده کیفیت، مواردی که باید بدانید ناپدید می‌شوند، موارد حیاتی وب، Bing، تبلیغات و موارد دیگر
  این هفته، با رتبه بندی گوگل به طرز عجیبی ساکت بود و سپس گوگل این بمب را کنار گذاشت، به روز رسانی بررسی محصول گوگل در جولای 2022 کاهش یافت. گوگل همچنین دستورالعمل های جدید ارزیابی کیفیت جستجو را منتشر کرد…

 • علامت جستجوی سریع گوگل
  در اینجا یک علامت گوگل در دفتر گوگل شیکاگو وجود دارد که نشان‌واره سوپر G را سریع یا در آتش نشان می‌دهد. همچنین به نظر می رسد که پایین G تا حدودی شکسته است. به هر حال، علامت را سریع و وا

 • خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 28 ژوئیه 2022
  در اینجا خلاصه ای از آنچه در انجمن های جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب است…

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

موبایل و صدا

محلی و نقشه ها

تجزیه و تحلیل

جستجوی دیگر

بازخورد: