خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 3 آوریل 2023

جستجوی دیگر

بازخورد:

ویژگی های جستجو

سئو

محلی و نقشه ها

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع صنعت و تجارت

موبایل و صدا

من نشانه‌هایی از به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی گوگل را می‌بینم، ممکن است برای اطمینان بیشتر زود باشد. بینگ چت اکنون تصاویر و ویدیوها را نشان می‌دهد، در نتایج محلی بهتر شده است و خیلی چیزهای دیگر، به علاوه موارد بیشتری در راه است. در همین حال، گوگل گفت که بارد با استفاده از PalM در اواخر هفته گذشته بسیار بهتر شد. مایکروسافت گفته است که کنترل‌های فهرست‌سازی محتوای بیشتری از Bing for Search در مقابل Chat ارائه می‌شود. بینگ چت نیز توسط خراش ها ضربه می خورد و صدمه می بیند. Google Maps داده های جلوگیری از هرزنامه خود را منتشر کرد و نشان داد که در سال گذشته 20٪ بیشتر از بررسی های جعلی را مسدود کرده است. و من آخرین مصاحبه vlog با سام مایکلسون را پست کردم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • مشاهده علائم اولیه به روز رسانی الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل
  امروز صبح، 3 آوریل، شروع به دیدن نشانه‌های اولیه از به‌روزرسانی احتمالی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google کردم. ابزارهای ردیابی خودکار هنوز آن را انتخاب نکرده‌اند، اما من شاهد صحبت‌هایی از سئوکارانی هستم که در حال بررسی ترافیک خود هستند.
 • Google Bard اکنون با استفاده از PalM در ریاضیات و منطق بهتر شده است، Google می‌گوید
  جک کراچیک از گوگل، که پیشرو در Bard است، روز جمعه گفت که بارد به تازگی پیشرفت هایی در زمینه ریاضیات و منطق ارائه کرده است. این کار را با ترکیب PaLM، مدل زبان گوگل، در Bard انجام داد.
 • Bing Chat تصاویر و ویدیوها را اضافه می کند، نتایج محلی را بهبود می بخشد و تغییرات بیشتری را انجام می دهد
  مایکروسافت مشغول بهبود بینگ چت بوده است. این نه تنها محدودیت‌های چت را افزایش می‌دهد، به اشتراک‌گذاری درآمد تبلیغات و قالب‌های ریاضی زیباتر می‌پردازد، بلکه پاسخ‌های تصویری و ویدیویی را نیز اضافه می‌کند، نتایج محلی را بهبود می‌بخشد و موارد دیگر.
 • مایکروسافت در حال کار بر روی کنترل‌های محتوا برای جستجوی بینگ در مقابل چت بینگ
  روز گذشته گزارش دادم که چگونه برخی از اینکه چت بینگ محتوایی را که پشت دیوارهای پرداخت است منتشر می کند ناراحت هستند و این شک را ایجاد کرد که بینگ چت دستورالعمل های robots.txt را رعایت نمی کند. در حالی که احتمالاً این درست نیست، همانطور که قبلاً گزارش دادم، فابریس کانل از Bing اشاره کرد که Bing کنترل های بیشتری را در مورد خزیدن، نمایه سازی و ارائه خدمات برای جستجوی بینگ در مقابل چت بینگ اضافه خواهد کرد.
 • Google Maps در سال 2022، 20 درصد بیشتر نظرات جعلی را مسدود کرد
  گوگل آمار جلوگیری از هرزنامه و کلاهبرداری را برای Google Maps و جستجوی محلی منتشر کرد. به طور خلاصه، گوگل در سال 2022 نسبت به سال 2021، 21 درصد بررسی بیشتر، 5 درصد عکس بیشتر، 40 درصد ویدیو بیشتر و 5 درصد بیشتر نمایه های تجاری جعلی را مسدود کرد.

 • چت بینگ توسط ربات اسکراپر نیز مورد ضربه قرار می گیرد
  از آنجایی که صفحات وب در اینترنت وجود داشته است، اسکراپرها به دلایلی محتوای آن سایت ها را حذف می کنند. خوب، حتی بینگ چت مایکروسافت نیز باید با خراش دهنده ها سر و کار داشته باشد و بله، این اسکراپرها حتی می توانند باعث کند شدن سایت های میزبانی شده توسط مایکروسافت شوند.
 • Vlog #217: Sam Michelson در مورد احساسات مشتری با مدیریت اعتبار آنلاین
  در بخش اول، ما در مورد اینکه سم مایکلسون کیست و تکنیک های توسعه کسب و کار او صحبت کردیم. در بخش دوم، ما به نرم افزار CRM و نحوه استفاده آنها از آن، از جمله نگاهی به یک نرم افزار جدید برای مدیریت شریک می پردازیم.

 • آموزش خوشنویسی ژاپنی در گوگل توکیو
  ممکن است گوگل فردی را برای انجام کلاس های خوشنویسی ژاپنی در دفتر گوگل در توکیو، ژاپن استخدام کرده باشد. من 100% مطمئن نیستم، اما عکس از اینستاگرام می گوید “درس ژاپنی در دفتر گوگل” و

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

لینک ها و بازاریابی محتوا

PPC