خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 3 آگوست 2022


در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

من گزارش بزرگ وب مستر گوگل را برای ماه آگوست پست کردم، این یک راه عالی برای اطلاع از اخبار سئو در ماه گذشته است. ابزارهای ردیابی Google احتمالاً در نهایت تغییرات به‌روزرسانی بررسی‌های محصول Google را در مجموع دریافت می‌کنند. گوگل در حال آزمایش نمایش نتایج تصویر با نام سایت و فاویکون ها در جستجوی وب است. گوگل یک تگ جدید ساده تر و یکپارچه تر گوگل را راه اندازی کرد. Microsoft Advertising مجموعه‌ای از ویژگی‌ها مانند انتشار تبلیغات خودرو، گزینه‌های قالب‌بندی تبلیغات جدید، استراتژی‌های پیشنهاد قیمت و موارد دیگر را اعلام کرد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • ابزارهای ردیابی اکنون در جولای 2022 نوسان به‌روزرسانی بررسی‌های محصول Google را انتخاب می‌کنند؟
  بنابراین مدتی است که به‌روزرسانی بررسی‌های محصول Google در ژوئیه 2022 را تماشا می‌کنیم و متوجه شده‌ایم که بر اساس گپ‌های SEO از درون جامعه، احتمالاً بعدازظهر جمعه واقعاً شروع به کار کرد. اما ابزارهای ردیابی خودکار نتایج جستجوی گوگل واقعاً در مجموع چیز زیادی را نشان ندادند، اما از امروز صبح، اکنون آنها هستند.

 • برچسب گوگل – یک نسخه جدید
  گوگل یک تگ جدید گوگل را اعلام کرد که گوگل می گوید “قابلیت های جدیدی را برای کمک به انجام کارهای بیشتر، بهبود کیفیت داده ها و استفاده از ویژگی های جدید – بدون نیاز به کد بیشتر” باز می کند. گوگل تگ منیجر امروز تغییر نمی کند اما به نظر می رسد در آینده تغییر کند.

 • تبلیغات مایکروسافت تبلیغات خودرو، قالب‌های تبلیغاتی جدید، گزینه‌های پیشنهادی بیشتر، به علاوه موارد دیگر را منتشر می‌کند
  مایکروسافت به روز رسانی ماهانه خود را برای پلتفرم تبلیغاتی مایکروسافت اعلام کرد. این شامل پخش تبلیغات خودرو، قالب‌های تبلیغاتی جدید، گزینه‌های پیشنهادی بیشتر، تبلیغات عمودی و موارد دیگر می‌شود.

 • گوگل نام و فاویکون سایت را روی نتایج تصویر در جستجوی وب آزمایش می کند
  گوگل با افزودن نام کامل سایت و فاویکون از سایت در کادر تصویر، منبع تصاویری را که در جستجوی وب نمایش می دهد، تبلیغ می کند. این توسط جیمز در توییتر مشاهده شد و من به سادگی نمی توانم آن را تکرار کنم.
 • گزارش اوت 2022 گوگل وبمستر
  در اینجا گزارش بزرگ وب مستر Google برای آگوست 2022 است – همه شما را در مورد آنچه که ممکن است در ماه گذشته مربوط به جستجوی Google و موضوعات SEO از دست داده باشید، مطلع می کند. ما یک به‌روزرسانی تأیید شده الگوریتم Google، به‌روزرسانی بررسی‌های محصول ژوئیه 2022 داشتیم، یک اختلال نمایه‌سازی بزرگ و چندین به‌روزرسانی تأیید نشده داشتیم.

 • نشان‌واره G در ستون سیمانی در گوگل آلمان
  من این عکس را پیدا کردم که شبیه یک ستون سیمانی در داخل دفتر گوگل آلمان است. قسمت عجیب آن ستون نیست بلکه لوگوی super G است که در آن تعبیه شده است. و من نمی دانم چه چیزی بالای آن است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع